Menu

Mieć siedem lat (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788377582626 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Smith Alexander McCall 
  • Wydawnictwo Muza 
  • Ilość stron 296 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Nie ma ważniejszych spraw dla sześciolatka niż perspektywa skończenia siedmiu lat, i to wkrótce.
Bertie, rezolutny mieszkaniec kamienicy przy 44 Scotland Street, zamiast lekcji włoskiego, gry na saksofonie i spotkań z terapeutą woli poświecić się grze w rugby, uczestniczyć w biwakach i być \"prawdziwym chłopcem\". Lecz na drodze do zrealizowania tych marzeń stoi nieznosząca sprzeciwu Irene, zdecydowana za wszelką cenę kontynuować proces \"udoskonalania\" swego pierworodnego.
chociaż los plata figle...
Bertie i reszta znanych już czytelnikowi bohaterów pojawia się w
kolejnej odsłonie bestsellerowej serii \"44 Scotland Street\". Matthew zmaga się z trudami ojcostwa i poszukuje nieruchomości w najkorzystniejszych dzielnicach Edynburga; obszerna Lou w swej kawiarni do ciastek i domowych wypiekow dołącza gratisowe porady sercowe; Angus i Domenica planują podróż życia do Włoch...

Po raz kolejny Alexander McCall Smith serwuje nam smakowitą porcję edynburskiego tortu, przekladanego warstwami moralnych dylematów, przyjaźni między ludźmi i zwierzętami i zwieńczonym wisienką z obfitej miłości do ludzich istot. Nieprzeciętny do kawy albo herbaty.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.