Menu

Milion w rozumie

Cechy produktu

  • ISBN 9788381441278 
  • Wydawnictwo Jedność 

Opis

Zabawne, atrakcyjne, dziwne, zaskakujące, a choćby szokujące! Takie właśnie są fakty zebrane w tym kieszonkowym zbiorku wiedzy o świecie. Jest dużo powodów, dla których trzeba je znać: można ułatwić sobie życie (Niemożliwe jest polizanie własnego łokcia.), zabłysnąć wśród kolegów (Serio! Pierwszy komputer był znaczny jak kort tenisowy.), zadziwić nauczyciela wiedzą (Czaszka człowieka składa się z 22 kości, proszę pani.), wygrać szkolny konkurs, a nawet teleturniej dla omnibusów, albo uwolnić się od nudy w autobusie, tramwaju, poczekalni itd.

W tej małej książce, którą można za każdym razem nosić przy sobie i czytać w każdej wolnej chwili, zmieściliśmy siedem rozdziałów wypełnionych wiadomościami z rozmaitych dziedzin: rośliny i zwierzęta, ciało człowieka, sport, nauka, technika i technika, geografia i wszechświat, sztuka, kultura i obyczaje, historia. Uzupełniają je zabawne czarno-białe ilustracje.

Polecamy ten kosmicznie wyglądający tomik dzieciom w wieku od 7 lat, ale jesteśmy pewni, że zaciekawi on także dorosłych.

I ty zostaniesz omnibusem! Masz to w kieszeni!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.