Menu

Mity greckie dla dzieci kolor BR GREG (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375176711 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Lucyna Szary 
  • Wydawnictwo Greg 
  • Ilość stron 176 
  • Rok wydania 2016 

OpisMity greckie dla dzieci w linii Kolorowa Klasyka to najpiękniejsze kolorowe wydanie mitów na rynku! Książka mieści znakomite, barwne ilustracje, jej atutem jest obszerna, usprawniająca szybkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, szczególnie trwała i estetyczna.

Mity greckie dla dzieci przybliżają najmłodszym czytelnikom świat greckich bogów, herosów, nimf, przedziwnych stworzeń i potworów. Dzięki tej książce dzieci mają szansę odbyć fascynującą podróż do starożytnych czasów, poznać panteon bogów greckich, zwiedzić Olimp, poznać historię Heraklesa, Tezeusza, śledzić tułaczkę Odyseusza. Napisana w dostępny sposób książka została wzbogacona licznymi ciekawostkami i informacjami o bogach, bohaterach, ich perypetiach, a także o związkach frazeologicznych związanych z mitologią.

To najlepsze na rynku opracowanie mitów dla dzieci! mieści wszystkie informacje na temat mitologii wymagane w szkole. Wydana na szlachetnym papierze, z spektakularnymi ilustracjami zachęci każde dziecko do czytania!

Serdecznie polecamy!

recenzje

Każda z historii napisana jest przystępnie dla młodego czytelnika oraz na tyle niebanalnie, aby zaciekawiła również tego starszego (...) Autorka bardzo drobiazgowo wprowadza czytelnika w świat mitologii greckiej, poświęcając na to pierwszą połowę lektury. Te dane na pewno posłużą w szkolnej ławce, lecz i będą niebanalnym wprowadzeniem do przygody z mitami dla dzieci, które jeszcze nigdy ich nie czytały (...) Jeśli chodzi o wydanie, to muszę przyznać, że jest niezwykle skrupulatne i dopracowane. Po pierwsze przystępny i atrakcyjny wstęp oraz sama treść mitów, dzięki temu dzieci przyjemnie spędzą czas przy lekturze. Ponadto kolorowa i estetyczna szata graficzna, która bez wątpienia namawia do sięgnięcia po książkę.

testowanieartdzieciece.blogspot.com

Całość opisana jest w ciekawy i przyciągający uwagę sposób. Nie ma tutaj całych starożytnych mitów,ciekawe opisy, gdzie język jest niewątpliwie zrozumiały dla młodego czytelnika lub słuchacza. (...) Oprócz niebanalnej, mądrej i przydatnej treści mamy tutaj także fajny wygląd. Sztywna oprawa, śliskie strony, przezroczysty tekst, a do tego niemało kolorowych ilustracji pokazujących to, o czym czytamy. (...) Ja jestem zadowolona, że taka fajna, mądra książka zasiliła naszą domową biblioteczkę, jestem pewna, że u Was będzie równie;)

ksiazeczki-synka-i-coreczki.blogspot.com

Publikacja opisuje w jasny i dostępny sposób losy bogiń, bogów i wielu herosów, nimf czy przerażających stworzeń. Humorystyczne ilustracje i krystaliczne opisy powodują, iż w nietrudny i błogi sposób można przyswoić sobie zawarte w książce dane. Konkretny Olimp staje przed nami otworem, a waleczny Herakles, dzielny Tezeusz i niestrudzony Odyseusz zaciekawiają swoimi burzliwymi losami podczas lektury. Lucyna Szary stworzyła niezwykle niebanalną książkę dla młodego czytelnika. Pozycja ta potrafi bawić i uczyć jednocześnie, co jak najmocniej zasługuje na spory plus.

fantasy-bestiarium.blogspot.com

Barwne opowieści spodobają się i młodszym i starszym czytelnikom, a rodzic czytający dziecku z całą pewnością z przyjemnością powróci do znanych mu opowieści ze starożytnej Grecji (...) Cała książka jest ciekawie ilustrowana. Ilustracje wyjątkowo ułatwiają zrozumienie treści (...) Książka zapewne będzie nieprzeciętną pomocą szkolną, a także lekturą do poczytania na zbliżające się wakacje. My z przyjemnością wracamy do naszych ulubionych mitów. Książkę serdecznie polecamy.

inaisewa.blogspot.comAutorzy: Lucyna Szary
EAN: 9788375176711
Format: 170 x 245 mm
liczba stron: 176
ISBN: 978-83-7517-671-1
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2017
Wydawnictwo: Greg

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.