Menu

Modelki (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788378200390 
  • Oprawa miękka 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Siedmioróg 
  • Ilość stron 64 
  • Rok wydania 2012 

Opis

Książka rozwijająca zmysł estetyczny i wyobraźnię. Na każdej stronie narysowane są kontury dwóch modelek. Do niewielkiej artystki należy ich przygotowanie do wyjścia na wybieg. Pierwszy etap to praca kreatora mody polegająca na zaprojektowaniu strojów.

Drugi etap pracy dla małej artystki to narysowanie zaprojektowanych strojów i ich pokolorowanie. Należy ubrać modelki od stóp do głów, od butów po nakrycie głowy. Trzeci etap to praca wizażystki. Modelkom należy zaprojektować i zrobić makijaż.

Wreszcie ostatni etap - praca fryzjerska? modelkom należy nadać odcień włosów i zaprojektować fryzurę. Kontury modelek są powtarzane na kolejnych stronach? dzięki czemu drobna projektantka mody będzie mogła robić szkice, poprawiać dokonane próby lub szukać zupełnie nowych rozwiązań.

Radzimy budować modę według własnych gustów. Może to być styl sportowy, alternatywny, tradycyjny, gustowna kreacja wieczorowa, sukienka koktajlowa, zwiewny dziewczęcy strój czy mundurek wzorowej uczennicy.

Innym pomysłem może być przygotowanie każdej z modelek na karnawałowy bal przebierańców. Zadaniem niedużej artystki będzie przebranie modelki czy to za wróżkę, czy za księżniczkę, czy za piosenkarkę, czy za baletnicę, czy jeszcze za kotka!

Książka została wydrukowana na specjalnym papierze rysunkowym. Jest nadzwyczajnym podkładem zarówno dla kredek, jak i dla farb oraz flamastrów. Pasuje także do przyklejania cekinów, koralików i skrawków materiału.

"Modelki" zapewnią młodym artysktą zabawę na długie godziny.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.