Menu

Mój Elementarz. Nauka czytania i pisania (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788366356047 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Books and Fun 
  • Ilość stron 140 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Czytanie to umiejętność, której nabycie wymaga cierpliwości i systematyczności, a dzięki naszemu elementarzowi dzieci opanują tę sztukę dużo łatwiej i przyjemniej. W Moim elementarzu demonstrujemy sylabową metodę czytania, czyli dziecko uczy się czytać, dzieląc wyraz na sylaby, a nie na pojedyncze liter y.

w dodatku każdy tekst drukowany został zapisany w dodatku literami pisanymi, żeby pokazać dziecku różnicę w zapisie i oswoić je z pismem zeszytowym. Przy każdej literze zamieściliśmy również liniaturę, w której dziecko może poćwiczyć pisanie danej litery oraz wyrazów ją zawierających.

Mój elementarz - nauka czytania, nauka pisania składa się z kilku działów. W pierwszej części wprowadzamy poszczególne litery w takiej kolejności, żeby dziecko mogło już od początku tworzyć i czytać proste wyrazy.

Oddzielnie przedstawiamy zmiękczenia i to nie tylko te najmocniej znane "ć - ci",również te, którym rzadko poświęca się uwagę rodzaju: pi, bi, wi itp. W kolejnych działach pokazujemy wyrazy trudne do czytania ze względu na ich budowę.

Na końcu zaś zamieściliśmy niedługie teksty do czytania o przeróżnym stopniu trudności, by każde dziecko mogło spróbować swych sił w samodzielnym czytaniu. Udanej nauki czytania i pisania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.