Menu

Moje pierwsze szlaczki - Praca zbiorowa (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375177503 
  • Oprawa miękka 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Greg 
  • Ilość stron 16 
  • Rok wydania 2017 

OpisMoje pierwsze szlaczki to wspaniała książeczka dla każdego maluszka, który lubi rysować! Proste zadania uczą podążania po śladzie, odwzorowywania nieskomplikowanych wzorów, można również pokolorować sympatyczne obrazki - tygryska, żaglówkę, kotka...

Zadania są dostosowane do możliwości już kilkuletnich dzieci, które przez zabawę rozwijają produktywność manualną i umiejętność poprawnego posługiwania się przyborami do pisania. Znikome rozmiary książeczki i praktyczny format powodują, że jest ona perfekcyjna w każdej sytuacji: w domu, w podróży, na spacerze. Książeczka jest estetyczna, kolorowa i przyjemna dla oka.

Zapraszamy wszystkie maluchy do zabawy!

recenzje

Zeszyt ten łączy elementy nauki z zabawą. Znalazłam w nim bowiem sympatyczne obrazki, które maluchy muszą dokończyć rysując po śladzie, a potem oczywiście mogą dowolnie pokolorować. Zawsze jest to dla dzieci atrakcja i z ochotąj sięgają po takie właśnie książeczki (...) wyjątkowo spodobał mi się układ książeczki. Jest on bowiem krystaliczny, przystępny i zrozumiały dla dzieci. Ten fakt powoduje, że maluchy mogą zasiadać do publikacji samodzielnie, nie prosząc rodziców o pomoc i tłumaczenie.

testowanieartdzieciece.blogspot.comEAN: 9788375177503
Format: 145 x 205 mm
ilość stron: 16
ISBN: 978-83-7517-750-3
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2017
Wydawnictwo: Greg

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.