Menu

Najciekawsze bajki...z oprac. kolor BR GREG (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375176858 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Maria Zagnińska|Agnieszka Antosiewicz 
  • Wydawnictwo GREG 
  • Ilość stron 64 
  • Rok wydania 2017 

OpisNajciekawsze bajki przedszkolaka to najlepszy zbiór pogodnych i ciepłych historyjek dla maluchów. Bohaterami tych bajeczek są dzieci, zwierzątka lub zabawki, które przeżywają liczne przygody, radzą sobie z różnymi problemami, bawią się. Dzięki tym opowiastkom dzieci dowiedzą się pomiędzy innymi, dlaczego warto się dzielić zabawami, jak zdobyć przyjaciół, jak bezpiecznie jeździć na rowerze...

Bajeczki są wspaniałe do czytania tuż przed snem - ich pogodny świat z pewnością wyciszy i mile nastroi każde dziecko. Sprawdzą się dodatkowo wtedy, gdy będziemy chcieli kreatywnie spędzić czas z dzieckiem.

Długość każdej bajeczki jest specjalnie dopasowana do możliwości skupienia uwagi przedszkolaków. Spora czcionka upraszcza czytanie dziecku, a spektakularne, kolorowe ilustracje zaciekawią każdego szkraba!

Polecamy!

recenzje

Bajki te są z zasady zabawne i ciekawe dla maluchów, pełne różnych przygód a dzięki sympatycznym bohaterom najmłodsi będą ochoczo do nich powracać. Każda opowieść kryjeciekawą lekcję dla dzieci, łączy więc naukę z miłą zabawą, którą dzieci dzielą przecież ze swymi rodzicami gdyż ktoś im te bajki musi przeczytać.

http://testowanieartdzieciece.blogspot.com

Same bajki to w głównej mierze pełne ciepła i humoru opowiastki, które kryją w sobie wyraźny morał. Bohaterami są dzieci, zwierzątka albo zabawki, które przeżywają dużo przygód i radzą sobie z przeróżnymi problemami. Najmłodsi dowiedzą się m.in. Dlaczego nie warto być chwalipiętą, leniuchem czy odkładać pracy na później (...) Niezaprzeczalnym atutem są ładne, kolorowe, wesołe ilustracje, które świetnie pasują do treści. Dzięki nim książeczki nadają się do wspólnego czytania z dziećmi.

testolandiazadarmo.blogspot.com

Od pewnego czasu miałam na nią ochotę, ale jakoś tak wyszło, iż wciąż było coś pilniejszego. Aż w końcu pewnego razu po prostu po nią chwyciłam i zaczęłam czytać. I przyznam szczerze, iż byłam bardzo mile zaskoczona, że bajeczki te okazały się naprawdę fajne i atrakcyjne. Nie jestem raczej zwolenniczką tak strasznie krótkich historii. Zawsze miałam wrażenie, iż są pisane tak - mówiąc kolokwialnie - po łebkach. Tutaj jednak jest zupełnie inaczej. Super! (...) Szata graficzna jest piękna. Obrazki są wesołe i kolorowe. Naprawdę wszystko niezwykle fajnie się tu prezentuje. Sama z przyjemnością obejrzałam ją od początku do końca.

ksiazeczki-synka-i-coreczki.blogspot.comEAN: 9788375176858
Format: 170 x 245 mm
ilość stron: 64
ISBN: 978-83-7517-685-8
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2017
Wydawnictwo: Greg

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.