Menu

Najfutbolniejsi Tajemnica kradzieży niemożliwej - Dostawa 0 zł (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788373503496 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Roberto Santiago 
  • Wydawnictwo Finebooks 
  • Ilość stron 336 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Piłka nożna to nie tylko sport, to coś widocznie więcej z pewnością tak to widzą i czują dzieciaki ze szkolnej drużyny FC Soto Alto. Ta zgrana ekipa może nie za każdym razem mecze wygrywa,z pewnością nigdy się nie poddaje. Choćby wtedy, gdy meczom towarzyszą nad wyraz tajemnicze zdarzenia, które wszystko mocno komplikują

Drużyna FC Soto Alto ma poważne problemy. Przegrywa wszystkie mecze i grozi jej choćby likwidacja. Tymczasem do Sewilki przyjeżdża duża wystawa „Skarby starożytnego Egiptu". By ją zobaczyć, przybywają ludzie z całej okolicy. Lecz już w dniu otwarcia staje się coś niesamowitego, coś wręcz niemożliwego! Z wystawy zostaje skradziony najcenniejszy klejnot. Czy te sprawy są ze sobą w jakiś sposób powiązane? Czy uda się uratować drużynę i złapać sprawcę kradzieży? To nowe wyzwanie dla Najfutbolniejszych.

Najfutbolniejsi to dowcipna, sympatycznie napisana i bogato ilustrowana seria książek, opowiadająca o pasji i zaangażowaniu, o przyjaźni i współpracy, o perypetiach i przeżyciach dzieci wchodzących w okres dojrzewania. A na ogół – o zupełnie niesamowitych emocjach towarzyszących futbolowi!

Piąta książka w serii poświęconej przygodom szkolnej drużyny piłkarskiej FC Soto Alto.

Tytuł oryginału: Los Futbolísimos. El misterio del robo imposible
linia procesu: Najfutbolniejsi
ISBN: 9788373503496
Kod paskowy: 9788373503496
Autorzy: Santiago Roberto
Tłumaczenie: Wąsiński Jan
Wydanie: 1
Rok wydania: 2016
Kod wydawcy: 33032
Numer kolejny tomu: 5
Miejscowość: Warszawa
ilość stron: 336
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.1
Format: 15.4x22.1cm
Głębokość (mm): 22
Waga: 0.586
Język oryginału: hiszpański
Języki: polski
Wiek: 5-7 lat, 8-11 lat
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.