Menu

Nastolatki pod lupą. Poznaj, by zrozumieć - Aleksandra Piotrowska, Ewa Świerżewska (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380733237 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Ewa Świerżewska|Aleksandra Piotrowska 
  • Wydawnictwo Zielona Sowa 
  • Ilość stron 248 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Nastolatki pod lupą to kolejna, po bestsellerowej pozycji Szczęśliwe dziecko, książka Dr Aleksandry Piotrowskiej kierowana do rodziców i opiekunów. Tym razem znana psycholog w rozmowie z Ewą Świerżewską pomaga zrozumieć nastolatka, którym stało się nasze dziecko. Okres dojrzewania to wyjątkowy czas, w którym potrzeby młodego człowieka radykalnie się zmieniają. Ewoluują relacje z rówieśnikami,na ogół z rodzicami i rodzeństwem. Pojawiają się problemy, z którymi rodzicom, a także samym nastolatkom, trudno sobie radzić. Wśród poruszanych tematów znalazły się pomiędzy innymi takie zagadnienia jak: rozwój psychoseksualny, motywowanie, odpowiedzialność, konsekwencja w działaniu, zaburzenia odżywania, autorytety, rozwijanie zainteresowań, czy intensywność sportowa.

Czytelnicy znajdą w tej książce odpowiedzi na pojawiające się w ich głowach pytania.
Dr Aleksandra Piotrowska w przystępny sposób wyjaśnia przyczyny pewnych postaw i czasem niepokojących zachowań, ukazuje na dodatek możliwe rozwiązania.
Ta książka z całą pewnością pomoże zrozumieć nastolatka. Ta książka pomoże dotrzeć do nastolatka i nawiązać porozumienie.

ISBN: 9788380733237
Kod paskowy: 9788380733237
Autorzy: Piotrowska Aleksandra, Świerżewska Ewa
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 24066
liczba stron: 248
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.1
Format: 17.0x24.5cm
Głębokość (mm): 19
Waga: 0.595
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.