Menu

Nasz przyjaciel Łazik Łazik i żubry (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788394392512 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Michał Leśniak 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Naukowe Pwn 
  • Ilość stron 30 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Przygody Łazika i jego przyjaciół to ujmująca i pełna ciepła opowieść o przyjaźni, empatii i życzliwości. Sympatyczni bohaterowie pokazani są w sytuacjach, dzięki którym dzieciom łatwiej będzie zrozumieć, czym jest przyjaźń i tolerancja, a także jak niezwykle są to cenne wartości. To książka, która nie tylko pobudzi małych czytelników do refleksji,w dodatku do śmiechu.
"- Jak my możam wam dapamahczy? Wy zabłukali? - znowu jakoś dziwnie powiedział żubr. - A może to nie są polskie żubry, tylko zagraniczne? - wymyślił Łazik. - Jak to zagraniczne? Przecież żubr to żubr - stwierdził Brutus. - Wcale nie! - zaprzeczył Łazik. - A pamiętacie kota Zdzisia, który przyjechał do naszego miasteczka z Kaszub? Niby to również Polska, a mówił zupełnie inaczej i choćby Mruczek nie mógł go zrozumieć (…).
Choć byliśmy obcy dla żubrów, mniejsi i zupełnie innych gatunków, a one wyglądały groźnie i mówiły w innym języku, to nieprzeciętnie się dogadywaliśmy. Kiedyś myślałem, że obcokrajowcy są źli i trzeba się ich bać,dzisiaj już wiem, iż wzrost, odcień skóry, język czy narodowość nie mogą być przeszkodą w nawiązywaniu przyjaźni\".
Michał Leśniak - ur. 2 marca 1974 r. W Warszawie. Autor wierszy, scenariuszy teatralnych, audycji radiowych, bajek, które są doceniane na różnych oglądach i niezależnych konkursach. Jego artykuły są publikowane w ogólnopolskim miesięczniku "Znaki Czasu", a wydana w 2016 r. Książka "Będzie należycie" uzyskała perfekcyjne recenzje.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.