Menu

New English Zone 4 Workbook (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9780194623070 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Rob Nolasco 
  • Wydawnictwo Oxford University Press 
  • Ilość stron 78 
  • Rok wydania 2007 

Opis

New English Zone to kurs sprawdzony i godny zaufania:
Prosty i przejrzysty – lekcje ułożone są logicznie, materiał wprowadzany małymi partiami, systematyczne powtórki pozwalają każdemu, nawet nad wyraz słabemu uczniowi, zapamiętać najważniejsze słowa i struktury i czynnie używać języka.
atrakcyjny i przychylny – atrakcyjne teksty, zagadki, krzyżówki, quizy i historyjki obrazkowe w umiejętny sposób łączą naukę z zabawą. Dzięki elementowi zabawy dzieci na lekcji czują się zrelaksowane i ochoczoj angażują się w naukę trudniejszych części, jak gramatyka czy pisownia angielskich słów.
sprężysty i dbający o potrzeby różnych uczniów – bogate materiały dodatkowe pozwalają na przypasowanie kursu do potrzeb każdej klasy i każdego ucznia. Karty obrazkowe pomagają w nauce słownictwa, MultiROM pozwala w miły sposób powtórzyć materiał z każdej lekcji, DVD namawia do poznawania realiów życia w szerokiej Brytanii, a Resource Bank proponuje nauczycielowi wybór ćwiczeń dla uczniów słabszych i mocniejszych.
New English Zone to również pierwszy kurs napisany z myślą o uczniach z dysleksją.

Poradnik nauczyciela zawiera:
wstęp teoretyczny dotyczący zjawiska dysleksji,
funkcjonalne wskazówki dotyczące modyfikacji ćwiczeń tak, by ułatwić pracę
uczniowi z dysleksją.
Podręcznik zawiera:
najróżniejsze ćwiczenia zapewniające wielokrotną powtórkę materiału – Warmers and Fillers, cross-curricular worksheets i communicative activities,
przyciągające uwagę ilustracje,
zadania angażujące przeróżne zmysły,
zabawy ruchowe.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.