Menu

New Voices 3 Książka ucznia (wersja wieloletnia) - McBeth Catherine (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788376213460 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Catherine McBeth 
  • Wydawnictwo Macmillan 
  • Ilość stron 124 
  • Rok wydania 2015 

Opis

New Voices to nowa wersja bestsellerowego kursu dla uczniów gimnazjum. Seria w pełni realizuje założenia podstawy programowej równocześnie dla poziomu III.0, jak i III.1. Jest zgodna z założeniami znowelizowanej ustawy oświatowej. New Voices doskonale przygotowuje do egzaminu gimnazjalnego, a także pozwala rozwinąć sprawności komunikacyjne w sytuacjach bliskich realiom nastolatków.
kolekcja w przemyślany sposób wzbogaca zasoby leksykalne uczniów. Podstawowe zwroty i wyrażenia wprowadzane są w sekcjach Vocabulary, a następnie utrwalane i rozwijane w czytankach i tekstach kulturowych. Trudniejsze słownictwo do każdego rozdziału pojawia się w dopełniającej sekcji Vocabulary plus.
W New Voices wszystkie teksty są nowe. Ich tematyka odzwierciedla aktualne zainteresowania uczniów i zezwala na poszerzenie wiedzy z różnych dziedzin nauki i kultury.
seria pozwala na mocne przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego na poziomie podstawowym i powiększonym już od pierwszej części kursu. Zadania egzaminacyjne zamieszczono równocześnie w sekcjach rozwijających umiejętności językowe, jak i sekcji egzaminacyjnej Test Practice, która pojawia się na końcu każdego rozdziału.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.