Menu

Nie taki znowu zwykły kot - Dostawa 0 zł (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788379153589 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Katarzyna Zychla 
  • Wydawnictwo Skrzat 
  • Ilość stron 56 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Jedni posiadają wielkie nosy lub uszy, a jeszcze inni wielkich rozmiarów stopy. Poznajcie pana Stópkę, słynnego naprawiacza zabawek i właściciela sympatycznego psa Napoleona.

Pewnego dnia, w trakcie spaceru, ratuje on od niechybnej śmierci białego jak mleko kotka, którego Pan Stópka nazywa Duszkiem. Kto i dlaczego chciał się pozbyć zwierzaka? dodatkowo niezwykłego, bo potrafi on mówić po ludzku i tak naprawdę nazywa się Arystoteles. Pan Stópka, chcąc nie chcąc, musi odegrać rolę detektywa. Czy uda mu się rozwikłać tajemnicę Duszka - Arystotelesa? Jaki udział będzie miała w tym wścibska sąsiadka – pani Pelargonia?

kolekcję „Pan Stópka i Zwierzaki" dedykujemy wszystkim, którzy lubią dreszczyk emocji towarzyszący rozwiązywaniu niezwykłych zagadek.Jedni mają duże nosy lub uszy, a jeszcze inni obszernych wymiarów stopy. Poznajcie mężczyzny Stópkę, słynnego naprawiacza zabawek i właściciela sympatycznego psa Napoleona.

Pewnego dnia, podczas spaceru, ratuje on od niechybnej śmierci białego jak mleko kotka, którego Pan Stópka nazywa Duszkiem. Kto i dlaczego chciał się pozbyć zwierzaka? na dodatek niezwykłego, bo potrafi on mówić po ludzku i tak naprawdę nazywa się Arystoteles. Pan Stópka, chcąc nie chcąc, musi odegrać rolę detektywa. Czy uda mu się rozwikłać tajemnicę Duszka - Arystotelesa? Jaki udział będzie miała w tym wścibska sąsiadka – pani Pelargonia? kolekcję „Pan Stópka i Zwierzaki" dedykujemy wszystkim, którzy lubią dreszczyk emocji towarzyszący rozwiązywaniu niezwykłych zagadek.

ISBN: 9788379153589
Kod paskowy: 9788379153589
Autorzy: Zychla Katarzyna
Rok wydania: 2016
Kod wydawcy: 24706
Miejscowość: Kraków
ilość stron: 56
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.13.0
Format: 20.0x27.0cm
Głębokość (mm): 5
Waga: 0.38
Języki: polski
Wiek: 5-7 lat
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.