Menu

Niezwykłe przygody aniołów - ROBERT M. RYNKOWSKI (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788377204245 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Robert M. Rynkowski 
  • Wydawnictwo Petrus 
  • Ilość stron 112 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Mogłoby się wydawać, iż życie uczennicy pierwszych klas szkoły podstawowej to czas beztroski. Nic bardziej mylącego! Karolinka ciągle staje przed wyzwaniami, z którymi nawet dorosłym czasami trudno sobie poradzić. Wchodzi na szczyty gór, odrabia lekcję. Uczy się samodzielnego podróżowania komunikacją miejską. Czasem znajduje się w prawdziwym niebezpieczeństwie. W dodatku groźny diabeł Kamil, pragnący zrobić wielką karierę w piekle, nieustanie usiłuje wciągnąć ją w nowe kłopoty. Karolinka w każdej sytuacji może jednak liczyć na swych rodziców, a z reguły anioła Karolinę, który niewiele ma wspólnego z tzw. Cherubinkiem leżącym na chmurze. Taki anioł do zadań specjalnych nie tylko ciągle walczy z diabłami, ale także wykonuje specjalne misje na ziemi, a nawet bierze udział w bitwach. Czy Karolinka wyjdzie obronną ręką ze wszelkich niebezpieczeństw? Czy aniołowi Karolinie uda się pokonać Kamila? Czy Lucyfer zrealizuje swój plan podboju wszechświata?

Niech tych kilkanaście zabawnych, szczególnie pouczających, dydaktycznych historii, nie tylko będzie przygodą lecz i skłoni do myślenia o tym, co w życiu ważne i o tym, czego nie da się zobaczyć.

ISBN: 9788377204245
Kod paskowy: 9788377204245
Autorzy: Robert M. Rynkowski
Kod wydawcy: 31150
liczba tomów: 1
Miejscowość: Kraków
liczba stron: 112
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.1
Format: 24.9x17.4
Głębokość (mm): 12
Język oryginału: polski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.