Menu

Niezwykłe przypadki leśnej gromadki (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788378564300 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Stanuch Małgorzata 
  • Wydawnictwo POLIGRAF WYDAWNICTWO 
  • Ilość stron 64 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Książka mieści audiobooka – czyta Arleta Bojke.

podane z humorem życiowe mądrości jednocześnie dla dzieci, jak i dla dorosłych. Wiersze bawią i wzruszają, przenosząc w świat leśnych zwierząt, dają rodzicom możliwość pokazania swym pociechom, że czytanie to wyśmienita zabawa. Sami dorośli posiadają okazję wrócić wspomnieniami do perfekcyjnych chwil dzieciństwa, kiedy to królowały „Ptasie radio" czy „Zoo", bo skojarzenie z tymi arcydziełami literatury dziecięcej nasuwa się samo w trakcie lektury. „Niezwykłe przypadki leśnej gromadki" sprawią radość absolutnie wszystkim. Gwarantujemy!

***

Jestem przekonana,sugestia Małgorzaty Stanuch spodoba się dzieciom i dorosłym. Precyzyjnie opisane perypetie leśnych bohaterów czyta się jednym tchem. Jest dowcipnie i mądrze zarazem. Polecam i wspólnie z moimi dziećmi czekam na więcej;-).
Beata Chmielowska-Olech, dziennikarka TVP

W świecie, w którym bajki dla najmłodszych nie zawsze promują zachowania i wartości, które chcielibyśmy wpajać naszym pociechom, wiersze Małgorzaty Stanuch posiadają wszystko to, czego im potrzeba. W inteligentny i dowcipny sposób bawią i uczą równocześnie. Odkrywają przed dziećmi przyrodę, którą nie każde z nich – niezwykle mieszkając w mieście – ma szansę poznawać z bliska. To dla mnie wyróżnienie, że mogę je przeczytać nie tylko swemu synkowi.
Arleta Bojke, dziennikarka i reporterka TVP

niezwykle udana próba nawiązania do najkorzystniejszych polskich tradycji poezji dziecięcej...
Krzysztof Ziemiec, dziennikarz TVP

***

Małgorzata Stanuch – szczecinianka od lat mieszkająca z mężem w nadmorskim Darłowie. Matka dwóch dorosłych córek. Z wykształcenia inż. Rybactwa morskiego, z zamiłowania autorka tekstów piosenek i wierszy, które z czasem przestały mieścić się w szufladzie...

ISBN: 9788378564300
Kod paskowy: 9788378564300
Autorzy: Stanuch Małgorzata
Rok wydania: 2016
Kod wydawcy: 31337
liczba stron: 64
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11
Format: 20.3x26.9
Głębokość (mm): 10
Waga: 0.44
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.