Menu

O-BOOK czyli autobiografia najbardziej zarozumiałego kota świata - Wysyłka od 3,99 - porównuj ceny z wysyłką (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380830158 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Rozbicka Iza 
  • Wydawnictwo Novae Res - Wydawnictwo Innowacyjne 
  • Ilość stron 76 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Humorystyczna historia aroganckiego i zarazem wyjątkowo przeuroczego kota o imieniu Orange, który nieustannie opowiada o swych zaletach, starannie ukrywając wady. Przechwala się na każdym kroku i wylicza swoje mijające się z prawdą heroiczne historie. Udziela ponadto fachowych porad ze świata biznesu i wkręca wszystkich dookoła, manipulując jak zawodowiec.
Pewnego dnia w okolicznym parku pojawia się niezwykle mroczna postać, a całą okolicę ogarnia przerażenie. Orange jako miejscowe bożyszcze postanawia podjąć wyzwanie schwytania upiornego osobnika.
Zabawna opowieść, która jak w soczewce ukazuje postawy niektórych osób, widzących idealnie wady innych, lecz niepotrafiących tych samych przywar dostrzec u siebie.
Iza Rozbicka jest wielką miłośniczką kotów. Uważa siebie także za szczęśliwego kamerdynera, służącego swojej licznej kociej rodzinie, na czele której stoi Mr. O, czyli Orange. Dzięki czemu, iż mieszkała w przeróżnych zakątkach świata, miała okazję poznać dużo wybitnych kocich osobowości. Na co dzień mama Johna, żona Roberta, nauczycielka, tłumaczka i pisarka. Filozofia buddyjska jest jej sposobem na wartościowe i szczęśliwe życie.


Autorzy: Iza Rozbicka
Data premiery: 2015-12-18
EAN: 9788380830158
Format: 14,5x20,5 cm
ilość stron: 76
ISBN: 9788380830158
Oprawa: twarda
Rok wydania: 2015
Wydawnictwo: Novae Res

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.