Menu

O MALARZU RUDYM JAK CEGŁA TW (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788364011009 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Janusz Stanny 
  • Wydawnictwo Wytwórnia 
  • Ilość stron 24 
  • Rok wydania 2013 

Opis

WYTWÓRNIKI to linia autorskich zeszytów kreatywnych. Tu talent i pomysłowość artysty ilustratora łączą się z nieskrępowaną twórczością artysty dziecka. W kolejnym z tej linii autorka Agata Królak zabiera nas w kosmiczną podróż.

Możemy odwiedzić Międzynarodową Stację Kosmiczną, sondę Voyager 1, poznać skutki wielkiego Wybuchu i dowiedzieć co to jest czarna dziura. Wszystko po to, żeby nie zapomnieć, że to, co kosmiczne, jest nie tylko tam, hen daleko, gdzie nie sięga nasza wyobraźnia.

My sami, tak jak nasze domy i podwórka, to część perfekcyjnego Wszechświata. Łapiemy coś do rysowania i ruszamy w nieznane! Agata Królak mieszka i pracuje w Gdańsku. Jest doktorantką i asystentką na Wydziale Grafiki gdańskiej ASP i absolwentką tejże uczelni.

formuje książki obrazkowe. Rozpoczęła kolekcję /Wytwórników/ autorskim /Wytwórnikiem domowym/, który właśnie został opublikowany w Chinach. Jest laureatką plebiscytu /must have/ Festiwalu Łódź Design, nagrody KTR, wyróżnień IBBY i Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek.

Jej ilustracje były prezentowane na festiwalach i wystawach m.in. W Nowym Jorku, Tokio, Londynie, Brukseli i Paryżu.Jest stypendystką programu Narodowego Centrum Kultury /Młoda Polska/ w 2016 roku.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.