Menu

O prawie rozmowy z użyciem głowy - Anna Garbolińska - Zaufało nam kilkaset tysięcy klientów, wybierz profesjonalny sklep (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788379425044 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Garbolińska Anna 
  • Wydawnictwo NOVAE RES 
  • Ilość stron 96 
  • Rok wydania 2014 

Opis

Nie, to niemożliwe? Ta znikoma ciekawska Lila, nosicielka wielu talentów i bajecznie bogata kolekcjonerka językowych pomyłek, znów o coś wypytuje?

O prawo?

Nie o to, czy iść w prawo czy w lewo, ale o te wszystkie baaardzo trudne rzeczy?

Książeczka ?O prawie rozmowy z zastosowaniem głowy? w zabawny sposób opisuje znaczenie podstawowych pojęć z zakresu prawa. Opowiada, jaką rolę pełni premier, prezydent i parlamentarzyści, czym jest wotum zaufania i nieufności, po co są ubezpieczenia, związki zawodowe i prawa człowieka. Dowiadujemy się, czym jest tak naprawdę spadek, zasiedzenie czy służebność i czy od każdej darowizny należy zapłacić podatek.

Podejmijcie wyzwanie i weźcie do ręki następną książkę z serii ?Rozmowy z wykorzystaniem głowy?!

Mądre rozmowy na skomplikowane tematy to nie lada wyzwanie. Pani Ania po raz kolejny spisała się na szóstkę z sporym plusem. (?) To pierwszy krok, aby wychowywać mądre, atrakcyjne świata dzieci.
Katarzyna Ormanowska, dziennikarka

?Dura lex sed lex? ? to wszyscy wiedzą. Ale jak o tym opowiedzieć ?nieletniemu? i go nie zanudzić ? to już zagadka. Anna Garbolińska wie i na szczęście nie trzyma tej wiedzy dla siebie, ale częstuje nią czytelnika.
Jarosław Kolasiński, publicysta, pisarz

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.