Menu

O psie, który jeździł koleją wydanie z opracowaniem - Roman Pisarski (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375176544 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Roman Pisarski 
  • Wydawnictwo Greg 
  • Ilość stron 64 
  • Rok wydania 2016 

OpisWydanie książki O psie, który jeździł koleją kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu odszukasz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście", czyli wyodrębnionie zagadnień, które typowo pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę oraz w podręcznikach i na klasówkach. Posiada wyjątkowo szczegółowe streszczenie i drugie skrócone, usprawniające prędkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie posiada plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę i znaczne charakterystyki bohaterów.

Historia o psie, który jeździł koleją wydarzyła się naprawdę. Lampo mieszkał we Włoszech, potrafił podróżować pociągami i dojechać tam, gdzie chciał. Jego losy opisał Roman Pisarski i to dzięki niemu dzieci w Polsce mogą poznać tego nieszablonowego psa.

To opowieść o prawdziwej przyjaźni pomiędzy człowiekiem a zwierzęciem, opowiada o przywiązaniu i poświęceniu. O psie, który jeździł koleją to wzruszająca i pouczająca lektura, która nikogo nie pozostawi obojętnym.

Książka po raz pierwszy przystępna w wersji z opracowaniem!

Serdecznie polecamy!

recenzje

O psie który jeździł koleją to piękna opowieść o przyjaźni między człowiekiem a psem o oddaniu i całkowitym poświęceniu. Historia, która od lat jest ceniona przez kolejne pokolenia dzieci. Nam historia Lampo nad wyraz się spodobała, mimo, że jej finał był dla niego tragiczny, to dokonał obszernej rzeczy i wykazał się niesamowitą odwaga i oddaniem. Polecamy wszystkim opowieść o niesamowitym bohaterze.

ikwdomowymzaciszu.blogspot.co.ukAutorzy: Roman Pisarski
EAN: 9788375176544
Format: 145 x 205 mm
ilość stron: 64
ISBN: 978-83-7517-654-4
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2017
Wydawnictwo: Greg

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.