Menu

OLD SUREHAND TOM 2 (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788376232966 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor May Karol 
  • Wydawnictwo Zielona Sowa 
  • Ilość stron 340 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Wódz Apaczów Winnetou i dzielny Old Shatterhand starają się pomóc swojemu młodemu przyjacielowi Bloody Foksowi, który mieszka w oazie na pustyni Llano Estacado. Fox jest zagrożony atakiem plemienia Komanczów.

Spiesząc mu na ratunek, spotykają słynnego myśliwego, Old Surehanda. Skrywa on pewną tajemnicę, a jej rozwikłanie wcale nie będzie przystępne. Trzech bohaterów zmaga się z przeciwnościami losu, podstępami czerwonoskórych wojowników i ze złodziejami strzelb.

W miarę upływu czasu niektóre zagadki zaczynają się wyjaśniać, mimo iż mnożą się niebezpieczne sytuacje. Linia Książka do plecaka mieści skrupulatnie wybrane powieści autorstwa Hanny Ożogowskiej, Karola Maya, Aleksandra Dumasa, Thomasa Mayne Reida i Waltera Scotta.

Jest dedykowana równocześnie dla młodych, jak i dojrzałych czytelników, którzy nie zapominają o spakowaniu książek przed wyjazdem na wakacje lub krótką weekendową podróż. Dwadzieścia jeden tytułów tej kolekcji choćby najbardziej wybrednych wędrowców.

niewątpliwie pochłoną ich opowieści o dawnym PRL-u, Dzikim Zachodzie, XVII-wiecznej Francji i XVIII-wiecznej Szkocji. Zafascynują opisy Himalajów, niekończących się prerii, francuskiego dworu Ludwika XIII i mrocznej atmosfery szkockiego zamku.

Każda z książek jest świetnym uzupełnieniem rozpoczętej podróży, stanowiąc jedną z jej ważniejszych atrakcji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.