Menu

Opowieść wigilijna (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375175783 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Charles Dickens 
  • Wydawnictwo Greg 
  • Ilość stron 120 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Opowieść wigilijna w linii Kolorowa Klasyka to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku! Książka zawiera genialne, barwne ilustracje, jej atutem jest szeroka, usprawniająca prędkie czytanie czcionka.

Edycja na szlachetnym papierze, nad wyraz trwała i estetyczna.Ebenezera Scrooge’a chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Ten nieprzyjemny, zrzędliwy, chciwy starzec w pewną Bożonarodzeniową noc przeżył coś, co odmieniło go zupełnie i uczyniło innym człowiekiem.

Nigdy nie wierzył w sens Świąt Bożego Narodzenia,nieoczekiwani goście, którzy go odwiedzili, sprawili, iż sens ten objawił się przed nim w całej pełni.Niesamowita historia tych wydarzeń to dziś prawdziwa klasyka literatury dziecięcej i młodzieżowej i lektura, do której szczególnie z ochotą powracają dorośli.pokazujemy świeże wydanie tej nieśmiertelnej opowieści - w elitarnej, twardej, satynowej oprawie, z wiernie oddającymi nieodgadniony klimat powieści, atrakcyjnymi ilustracjami Roberta Konrada.

Ta książka z pewnością olśni nawet najszczególniej wymagającego czytelnika!recenzjeTej historii chyba nie sposób też nie lubić. Sama pokochałam ją jeszcze w dzieciństwie i uwielbiam nadal. Teraz sięgam po nią natomiast wspólnie z dziećmi w pełnej wersji tak żeby nie ominąć żadnego wątku.

W sumie objętość tejże lektury i tak nie jest zbyt wielka, w sam raz na kilka zimowych wieczorów, więc maluchy bezproblemowo wysłuchują jej z zaciekawieniem do ostatniej strony (...) Publikacja została wydana z największą skrupulatnością i trosceą o szczegóły.

Karty książki wzbogacono o barwne, dodające fantastycznego klimatu opowieści, ilustracje Roberta Konrada, które na pewno zaciekawią dzieci. Tekst nadrukowano natomiast dużą wyraźną czcionką na śnieżno białym papierze a całość oprawiono w twardą przyciągającą wzrok oprawę.

Lekturę w takim wydaniu czyta się naprawdę przyjemnie. - http://testowanieartdzieciece.blogspot.comSpis treściOpowieść wigilijnaStrofka pierwsza Duch MarleyaStrofka druga Odwiedziny pierwszego duchaStrofka trzecia Odwiedziny drugiego duchaStrofka czwarta Odwiedziny trzeciego duchaStrofka piąta Koniec opowieści

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.