Menu

Pampiludki i Królestwo Niebieskie (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788363579753 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Asia Olejarczyk 
  • Wydawnictwo Dreams 
  • Ilość stron 64 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Pampiludki i Królestwo Niebieskie to książka jakiej jeszcze nie było: z prostotą i dziecięcą wrażliwością wyjaśnia znaczenie trudnych zagadnień wiary chrześcijańskiej, a każda przygoda bohaterów uchyla przed Czytelnikiem kawałek Nieba.

- Królestwo Niebieskie... Powiedział cicho Gideon.

- Może być niebieskie! - Alimemek ucieszył się. - I ten Król lata tym Niebieskim Królestwem i szuka odpowiedniego miejsca i czasu na to, aby wylądować.

- A jak wyląduje, to czy będziemy mogli wejść na tę Jego wyspę? Do tego Królestwa? - spytał Gideon z nadzieją. Był już prawie pewien, iż miejsce z wyobraźni Alimemka istnieje naprawdę.

Pampiludki i Królestwo Niebieskie to zbiór opowiadań o mieszkańcach baśniowej Pampilii, które w nieszablonowy sposób objaśniają najmłodszym czytelnikom zagadnienia Modlitwy Pańskiej "Ojcze nasz"".

- Może Królowi będzie trzeba podać tajemne hasło, by wejść?

- E tam - odparował Gideon. - Hasła są dla niepokaźnych pampiludzików. Poza tym ktoś zły mógłby ukradkiem poznać hasło i wejść do Królestwa, by narobić tam szkód! Na przykład przemalować je na zielono!

Asia Olejarczyk

Bajkopisarka, marzycielka, mama. Wciąż pamięta, jak fajne jest dzieciństwo. Mimo że zwiedziła kawał świata i przeprowadzała się już 8 razy, wciąż uważa, że najlepiej jest we własnym pokoju. To w nim spotkała przecież Mikrulki, o których napisała debiutancką książkę. Chociaż zna kilka języków, najszczególniej fascynują ją słowa wymyślane poprzez drobne dzieci. Ani szkoły, ani uniwersytet nie nauczyły jej tyle, co bycie mamą. Uwielbia aromat deszczu, sernik mamy i śmiech dzieci. Jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego; w życiu akademickim zajmuje się badaniem humoru w języku i kulturze.


SPIS TREŚCI:
Pampi-krzyżówka
Święto Imion w Pampilii
Pampiludki i Królestwo Niebieskie
Jak pampiludki uwolniły Dobro
Gideon poznaje smak Chleba Powszechnego
Gideon staje się Winowajcą
Pampiludki wodzone na pokuszenie
Wzgórze łaski
Modlitwa na czarna godzinę

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.