Menu

Pepe jeździ na rowerze (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788366237407 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Anna-Karin Garhamn 
  • Wydawnictwo Edgard 
  • Ilość stron 32 
  • Rok wydania 2019 

Opis

PEPE JEŹDZI NA ROWERZE
Pepe idzie z mamą do sklepu, by wybrać swój pierwszy rower. Wśród tylu modeli ciężko się zdecydować… Jeden za duży, drugi za drobny, lecz w końcu, z pomocą sympatycznej sprzedawczyni wybiera dla siebie nieprzeciętny rower. Czas na pierwszą przejażdżkę! Mama biegnie obok, tłumaczy i pomaga, aż w końcu Pepe sam potrafi jechać w górę, w dół, w obie strony i na wprost. Mama przypomina: hamulec! ale Pepe już nie chce się zatrzymywać, co za świetne uczucie jeździć na swym pierwszym dwukołowym rowerze!
Pepe robi mnóstwo rzeczy po raz pierwszy w życiu, ale wcale nie brakuje mu odwagi. Śmiało odkrywa nieznane miejsca, dopytuje i nie boi się wygłaszać własnego zdania. Zadowala się, iż może poznawać świat! Mali czytelnicy towarzyszą mu w jego poczynaniach i uczą się, jak zachowywać w podobnych sytuacjach.
Książka obrazkowa z prostą historią i kolorowymi ilustracjami, które nie tylko pozwolą znikomemu czytelnikowi poznać sympatycznego Pepe,jeszcze zachęcą dzieci do opowiadania i dopowiadania szczegółów historii! Obrazkowy słowniczek umieszczony na końcu książki tłumaczy pojęcia, z którymi dzieci mogły się dotychczas nie spotkać. Dodatkową atrakcją jest pamiątkowy dyplom na końcu książki, do wypełnienia, gdy dziecko nauczy się samodzielnie jeździć na rowerze.
To uniwersalna opowieść dla wszelkich nieznacznych dziewczynek i chłopców, którzy chcą uczyć się nowych rzeczy. Pełna humoru historia rozbawi jednocześnie dzieci, jak i dorosłych, którzy zrozumieją, jak ekscytujące mogą być codzienne sprawy widziane oczami dziecka. Stanie na wysokości zadania podczas rodzinnego czytania i zachęci do wspólnego spędzania czasu. To obowiązkowa lektura przed rozpoczęciem nauki jazdy na rowerze.
W kolekcji: Pepe idzie do kina, Pepe idzie do fryzjera, Pepe leci samolotem
Anna-Karin Garhamn - szwedzka ilustratorka i projektantka dzianin, studiowała projektowanie dzianin w Konstfack oraz art & design w Sztokholmie. Obecnie mieszka w Gent w Belgii. Jako autorka ilustracji dla dzieci współpracuje m.in. Z wydawnictwami Rabén & Sjögren, Bonnier Carlsén, Egmont Kärna.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.