Menu

Pewny start Cztery pory roku Litery Karty do nauki czytania (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788326232275 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Magdalena Kosecka|Izabela Jaźwińska 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Szkolne PWN 
  • Ilość stron 90 
  • Rok wydania 2019 

Opis

"Pewny start. Cztery pory roku. Litery. Karty do nauki czytania" - wydajna nauka czytania dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Z myślą o uczniach z niepełnosprawnością intelektualną i specjalnymi potrzebami powstała nieszablonowa publikacja nastawiona na kształtowanie umiejętności czytania globalnego (całowyrazowego).

tworzone poprzez ekspertów ćwiczenia pozwalają krok po kroku wytwarzać świadomość znaczenia poszczególnych wyrazów oraz wzmacniają kompetencje poznawcze. W publikacji znajdują się karty: z wyrazem do czytania globalnego i odpowiadającą mu ilustracją, z literą i ilustrującym ją przedmiotem, z etykietami do czytania całowyrazowego - przeznaczone do wycinania.

Publikacja jest bogato ilustrowana i gromadzi sporo realistycznych fotografii, które pomagają w prędkim zapamiętaniu obrazu graficznego wyrazu. Ten proces tworzyw dydaktycznych gwarantuje nauczycielowi pełną elastyczność pracy - sprawdza się podczas zajęć podstawowych, jak w dodatku rewalidacyjnych, kompensacyjno-korekcyjnych czy terapii pedagogicznej.

Poznaj jeszcze pozostałe publikacje z serii "Pewny start. Cztery pory roku" i dobierz te, które sprawdzą się w pracy z Twoimi uczniami. To lubiane poprzez ekspertów i praktyków materiały dydaktyczne, które spodobają się jednocześnie nauczycielom, jak i uczniom.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.