Menu

Pixi Ja wiem Konie i kuce (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788372785428 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Hanna Sorensen 
  • Wydawnictwo Media Rodzina 
  • Ilość stron 32 
  • Rok wydania 2011 

Opis

Czy wiecie, że daleki przodek konia był wielkości lisa? Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś o ich pochodzeniu, kontaktach z człowiekiem, odmianach, zachowaniu i rozmaitych tajemnicach i znać odpowiedź na pytanie, co oznacza,,koń pełnej krwi" - zajrzyjcie na strony tej książeczki!

Pixi Ja wiem! to linia skierowana do dzieci nieco starszych, które rozpoczynają poznawanie świata, wszystko je ciekawi, dociekliwie zadają pytania ichcą wiedzieć więcej. To pierwsze źródło wiedzy podanej w niezwykle atrakcyjny iprzystępny sposób. Starczy spojrzeć na przykładowe tematy: dinozaury, pogoda, planety igwiazdy, samoloty, morze, kolej, psy iwilki, piłka nożna.
Każda książka przynosi krótkie dane, podzielone na różnorodne zagadnienia. Jest quiz isą zadawane przez Pixi zagadki dotyczące wiedzy zdobytej podczas lektury. A wszystko to bogato inowocześnie ilustrowane. Książeczki ztej kolekcji, sprawdzone przez fachowców zdanej dziedziny ipedagogów, są również zachętą do pogłębiania wiedzy.

Autorzy: Brigitte Hoffmann
EAN: 9788372785428
Format: 10,5x15,5 cm
ilość stron: 30
ISBN: 9788372785428
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2011
Wydawnictwo: Media Rodzina

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.