Menu

Poznaję świat Zwierzęta - Praca zbiorowa (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788366053045 
  • Oprawa twarda 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Edgard 
  • Ilość stron 24 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Książeczka kartonowa z kolekcji Poznaję świat. Zwierzęta, została przygotowana z myślą o równomiernym rozwoju malucha już od 2. Roku życia. Poszerza zasób słownikowy maluchów, demonstrując realistyczne fotografie zwierząt i owadów.

Zaspokaja naturalną ciekawość świata u dziecka i nakłania do zabawy w opisywanie kształtów i barw. Wspiera rozwój mowy dziecka i w naturalny sposób rozwija zasób jego słownictwa. Może byćstosowana jako nieprzeciętne narzędzie logopedyczne.

Książeczka Zwierzęta, dzięki dużym, realistycznym fotografiom, zapoznaje dziecko ze światem zwierząt, znanym z codzienności, jak i tym egzotycznym. Oszczędny i czytelny projekt graficzny, utrzymany w przyjaznej, pogodnej kolorystyce, skupia uwagę malucha na detalach.

Co głośniej ryczy? Co wyżej lata? Co jest groźniejsze? Ilustracje zwierząt inspirują do rodzinnych zabaw w odgadywanie ich nazw i rozmowy o ich cechach. Książeczkę wyprodukowana z trwałych materiałów o najwyższej jakości, nieprzeciętnie spełni oczekiwania w zabawach z najmłodszymi.

Jest bezpieczna dla dziecka, a sprawdzony użyteczny format genialnie pasuje do minimalnych rączek.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.