Menu

Proszę. Przepraszam. Dziękuję. Małe wielkie słowa (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788377202913 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Luiza Borkowska-Ziółkowska 
  • Wydawnictwo Petrus 
  • Ilość stron 36 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Filip po raz pierwszy idzie do przedszkola. Jest naprawdę przerażony. Ale czy niegrzeczne zachowanie wobec innych to prawidłowy sposób na zdobycie ich sympatii? Może czasem warto wypowiedzieć minimalne wielkie SŁOWA? Przekonacie się o tym sami...

Ta bajka, to historia zagubionego Filipka, który nie potrafi odnaleźć się w nowej sytuacji. Chłopiec próbuje zwrócić na siebie uwagę przez przekorne, burkliwe i zaczepne zachowanie. Bacznie obserwuje to, co go otacza i finalnie dostrzega złe strony swego innowacyjnania. Zaczyna rozumieć, co znaczy funkcjonowanie w grupie rówieśniczej i co oznaczają słowa proszę, przepraszam, dziękuję. Bajka rozbudza ciekawość; uczy korzystnych manier, koleżeństwa, życzliwości wobec innych, empatii i szacunku do drugiego człowieka oraz wywołuje chęć poznania kolejnej historii, opowiedzianej poprzez narratorkę, mądrą i doświadczoną poprzez życie babcię Adelajdę.

Książeczka adresowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Z powodzeniem może służyć jako pomoc dydaktyczna w czasie zajęć.

ISBN: 9788377202913
Kod paskowy: 9788377202913
Autorzy: Luiza Borkowska-Ziółkowska
Kod wydawcy: 31150
ilość tomów: 1
Miejscowość: Kraków
ilość stron: 36
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.1
Format: 17.4x24.8
Głębokość (mm): 11
Język oryginału: polski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 2 opinie

+ Dodaj opinie
kasiorek88 - Wystawiona rok temu
Rewelka! Prosto, dosadnie, bezpośrednio, idealna pomoc metodyczna do przedszkola,maluchy zachwycone. Fajnie, że wierszem. Szybko się czyta, treść wpada w ucho. Ilustracje nieprzesłodzone, z zachowaniem nieregularności, nieforemności i nieproporcjonalności, tak jak to postrzegają przedszkolaki. Jedna z lepszych książek dla dzieci w ogóle.
Martyna C. - Wystawiona rok temu
Cudowna książeczka dla dzieci i nie tylko! Moja pięcioletnia córcia jest zachwycona historią niesfornego Filipka. To pozycja, która uczy i bawi i po którą warto sięgnąć. Gorąco polecamy - Agusia i ja :)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.