Menu

Przygody Leonka. Szalone wakacje na wsi (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788379002924 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Paweł Choroszczak 
  • Wydawnictwo PSYCHOSKOK 
  • Ilość stron 64 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Szalone wakacje na wsi Pawła Choroszczaka to zbiór zabawnych opowiadań dla najmłodszych, wydanych w ramach kolekcji Przygody Leonka. Główny bohater to sześcioletni chłopiec Leonek, który po wakacjach ma zostać uczniem pierwszej klasy szkoły podstawowej. Zanim jednak to nastąpi, przeżyje on niezwykłe wakacje u dziadków na wsi. Pierwsze przygody mają już swój oddźwięk w trakcie podróży na wakacje, kiedy to samochód, którym jadą z tatą łapie gumę, a zbieg okoliczności powoduje, że narażają się groźnym harleyowcom. Na domiar złego kończy im się benzyna,dzięki temu Leonek może spełnić swoje marzenia o prowadzeniu auta. Tak rozpoczynają się niezapomniane wakacje bohatera. Ten niewiele znaczący, sprytny urwis zagląda do każdego zakamarka w poszukiwaniu przygód i sensacji. Na strychu u dziadków odkrywa rodzinne tajemnice, w cyrku staje się prawdziwym magikiem, z dziadkiem płata figle sąsiadce, jeździ wozem strażackim na sygnale, czy wdrapuje się na drzewo po latawiec. To tylko kilka z licznych przygód Leonka. Choć przysparza on dziadkom sporo kłopotów, to kochają oni wnuczka ponad wszystko.
Ten zbiór opowiadań sprawia, że prócz dzieci śmiać się będzie niejeden dorosły. Krótkie historyjki przenoszą czytelnika się w świat dziecięcych fascynacji, przygód i niefrasobliwości, a także udowadniają, iż wakacje u babci i dziadka na wsi mogą być najwspanialszymi z osiągalnych.


Autorzy: Paweł Choroszczak
EAN: 9788379002924
Format: 14x20 cm
liczba stron: 64
ISBN: 9788379002924
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2014
Wydawnictwo: Psychoskok

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.