Menu

Przygody Nieumiałka i jego przyjaciół (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788308064283 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Mikołaj Nosow 
  • Wydawnictwo Literackie 
  • Ilość stron 128 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Arcydzieło literatury dziecięcej
Nieumiałek powraca!
W zamieszkanej przez minimalne ludki dolinie żyje paczka zgranych i pomysłowych przyjaciół, a każdy z nich ma wyjątkowe zdolności. Tylko Nieumiałek nie potrafi nic szczególnego – zna się jedynie na żartach i psotach. Jednak nie chce się do tego przyznać i wszystkim opowiada wyrafinowane historie ze sobą w roli głównej.
w trakcie lotu balonem chłopcy rozbijają się na wyspie zamieszkanej poprzez grzeczne i poukładane dziewczynki. Lekarka Jodyna i jej przyjaciółki boją się, że chłopcy okażą się rozrabiakami i łobuziakami, dlatego zamykają ich w szpitalu. Tylko Nieumiałek poprzez przypadek pozostaje na wolności. Stara się zrobić dobre wrażenie na dziewczynkach i dzieli się z nimi niesamowitymi opowieściami na swój temat. Lecz kłamstwo ma krótkie nogi i prędzej czy później zostanie ukarane A w jaki sposób? Przeczytajcie sami!
Klasyka literatury dziecięcej, zabawna, mądra i ponadczasowa opowieść o przyjaźni i potrzebie mówienia prawdy.
Książka Przygody Nieumiałka i jego przyjaciół Mikołaja Nosowa z efektownymi ilustracjami Aleksego Łaptiewa już kiedyś podbiła serca milionów dzieci. Po wielu latach nieobecności powraca do polskich księgarń, żeby bawić i rozbudzać wyobraźnię kolejnego już pokolenia młodych czytelników, a ich rodzicom przypomnieć dziecięce lata.

ISBN: 9788308064283
Kod paskowy: 9788308064283
Autorzy: Nosow Mikołaj
Kod wydawcy: 20385
Miejscowość: Kraków
ilość stron: 180
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.19.0
Format: 20.5x27.0cm
Głębokość (mm): 16
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.