Menu

Psi Patrol. Gotowi do nauki cz.4

Cechy produktu

  • ISBN 9788381571869 

Opis

Każda część książki gromadzi zadania i karty, które się uzupełniają i stanowią pakiet do nauki i zabawy!Stałe miejsce w książce (po 4 strony) posiadają działy wprowadzające alfabet (32 litery), a także liczby (od 1 do 20).

W zależności od tematyki książki pojawiają się działy: kolory, Kształty i figury, Przyroda. Pieski z Psiego Patrolu, ulubieni bohaterowie przedszkolaków, zachęcają dzieci do ćwiczeń manualnych (szlaczki, wzory), ćwiczenia spostrzegawczości (szukanie różnic), pisania i czytania liter, liczenia w zakresie od 1 do 20.

Na końcu książki pojawia się zabawa, łącząca właśnie poznane przez dziecko tematy edukacyjne.W każdym zestawie 16 kart znajduje się 6 kart edukacyjnych, które posiadają odniesienia do zadań w książce: 2 karty z literami i przynajmniej 1 karta z cyfrą.

Pozostałe karty edukacyjne są związane z tematyką danej książki. Kolejnych 12-13 kart jest koniecznych do różnorakich gier (Piotruś, memo, szukanie par, domino, gra zegarowa) oraz ułożenia obrazka po zebraniu wszystkich 16 części serii.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.