Menu

PSIE TROSKI KOLOR KLASYKA BR. GREG 9788375175738 + zakładka do książki GRATIS (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375175738 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Tom Justyniarski 
  • Wydawnictwo Greg 
  • Ilość stron 64 
  • Rok wydania 2016 

OpisPsie troski w linii Kolorowa Klasyka to najefektowniejsze kolorowe wydanie tego opowiadania na rynku! Książka gromadzi idealne, barwne ilustracje, jej atutem jest obfita, usprawniająca szybkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, wyjątkowo trwała i estetyczna.

Psie troski to poruszająca historia przyjaźni chłopca i psa. Betty spotkał ciężki los, zaniedbywana i bita poprzez poprzednich właścicieli trafia do schroniska, skąd zabiera ją dziesięcioletni Adaś. Książka opowiada o nieprzystępnej przyjaźni, która musi pokonać głębokie zranienia.

znakomita lektura dla dzieci uczy, czym jest szacunek dla zwierząt, przedstawia, jak dbać o swojego pupila, udowadnia, iż zwierzęta czują tak samo, jak ludzie.

przepięknie ilustrowane wydanie spodoba się każdemu dziecku i zachęci do pouczającej i wzruszającej lektury.


Scenariusz lekcji„Pies najkorzystniejszym przyjacielem człowieka"pobierz scenariusz (format PDF, 523KB) »

Psie troski zajęły 1. Miejsce w rankingu dziesięciu najlepszych książek dla dzieci ogłoszonym poprzez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Polecamy!

Ranking lektur Ministerstwa Edukacji Narodowej


Patronat nad książką:


recenzje

(...) ta opowieść tak nad wyraz przypadła nam do gustu, tak nad wyraz nas zaciekawiła. Jest ona nad wyraz wzruszająca, jest ciekawa, jest także pouczająca, ponieważ w dosadny sposób uświadamia młodemu czytelnikowi, iż pies to żywe stworzenie, które ma serce, które ma uczucia tak samo jak my, ludzie.

ksiazeczki-synka-i-coreczki.blogspot.com

Psie troski to perfekcyjna nowela edukacyjna dla dzieci i starszych. To nadzwyczajna lektura z zaskakującymi wątkami, mądrymi myślami, a choćby cytatami. Oprócz pasjonującej opowieści na uwagę zasługujebłyskotliwa szata graficzna książki, a zwłaszcza oszałamiające kolorowe ilustracje Anny Nalewajko, które perfekcyjnie dopełniają całości i sprawiają, że lektura tej książki jest prawdziwą przyjemnością!

kreatywniewdomu.pl

Dawno nie czytałyśmy tak szczerej i wzruszającej opowieści. To nie była przystępna opowieść, serce nie raz mocniej zabiło, łezka się zakręciła. To opowieść o prawdziwie obszernej przyjaźni na cztery łapy i dwa serca. Cieszę się, że takie książki są nagradzane i mają szansę trafić w ręce młodych czytelników (...) To pierwsza w Polsce lektura szkolna, która została wybrana przez rodziców i nauczycieli. Ja również bym na nią zagłosowała.

mamaczyta.pl

Właśnie takie książki powinny być czytane dzieciom. Znakomita historia, która demonstruje, jak cudownie oddane mogą być zwierzęta jeżeli i my damy im coś od siebie (...) Jeżeli chcecie naprawdę wartościową książkę dla dziecka, to polecam ten tytuł. Łezka nie raz zakręci się w oku i możecie być pewni, iż ta historia zostanie na długo w Waszej pamięci.

zakurzonapolka.pl

Książka ma morał znakomity dla dzieci: czyli to, że warto (i trzeba) troszczyć się o zwierzęta, a one wtedy odpłacają się za opiekę. Morał niezwykle poprawny, szczególnie niezbędny dla dzieci, niezwykle oczywisty i bardzo nudny. Dla mnie nudny, lecz ja jestem dorosła, a dzieci trzeba jakoś ukształtować.

mcagnes.blogspot.com

dzisiaj chciałam napisać o efektownej lekturze Toma Justyniarskiego, która nie tylko udowadnia, iż powyższe słowa znajdują odbicie w rzeczywistościprzede wszystkim wzrusza, uczy dobrych wzorców zachowań, a także demonstruje piękno przyjaźni, oddania i szacunku jakim obdarzają się na wzajem nasi bohaterowie. Psie troski to lektura dla każdego bez względu na wiek (...) Psie troski to przykład przepięknej i wartościowej książki. A świadczą o tym nawet fakt, że jest pierwszą lekturą szkolną wybraną w głosowaniu przez rodziców i nauczycieli jak w dodatku to, że zajęła pierwsze miejsce w rankingu TOP 10 rodziców i nauczycieli, który został zorganizowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Myślę, że dłużej nie muszę nikogo namawiać, by sięgnął po tą jakże konieczną w dzisiejszych czasach pozycję.

ikwdomowymzaciszu.blogspot.co.ukAutorzy: Tom Justyniarski
EAN: 9788375175738
Format: 170 x 245 mm
liczba stron: 64
ISBN: 978-83-7517-573-8
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2017
linia: Kolorowa Klasyka
Wydawnictwo: Greg

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.