Menu

Pudełko po butach + DVD (opr. kartonowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788363097486 
  • Oprawa kartonowa 
  • Autor Francine Rivers 
  • Wydawnictwo Bogulandia 
  • Ilość stron 30 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Książka z Filmem DVD
Pudełko po obuwiu. Opowieść nie tylko dla dzieci. Wzruszająca historia malowana piaskiem - Francine Rivers
Bonus Opowieść bożonarodzeniowa
Pewnego pochmurnego, wrześniowego dnia sześcioletni Timmy O,Neil przeprowadza się do Mary i Davida Holmesów. Przynosi ze sobą nad wyraz niewiele rzeczy. Stopniowo poznaje nowych przyjaciół... W końcu postanawia podarować swoje dziecięce skarby Komuś specjalnemu.
przy pomocy piaskowych animacji artystka Tetiana Galistyna stworzyła perfekcyjną, wzruszającą historię namalowana piaskiem.
Wręcz żywe animacje wyłaniają się z obrazów stworzonych od pojedyńczych elementów do pełnych scen w połaczeniu z niebywałym głosem Tadeusza Chudeckiego i dostosowaną, klimatyczną muzyką tylko wzbogaciły i wzmocniły walory poruszającej historii opowiedzianej poprzez ulubioną autorkę, Francine Rivers.
Film DVD datkowo gromadzi opowieść Bożonarodzeniową.
podczas skladu tego opowiadania, niektóre piosenki zespołu TGD, EXODUS, a także BEATKI BEDNARZ wręcz same wkomponowały się w treść i trudno było nam się im oprzeć. Mam nadzieję, że po przesłuchaniu podzielicie nasze wrażenia.


Autorzy: Francine Rivers
EAN: 9788363097486
Format: 14,5x19 cm
ISBN: 9788363097486
Oprawa: etui kartonowe
Rok wydania: 2015
Wydawnictwo: Bogulandia

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.