Menu

Ratujmy Ziemię. Wielka księga zabaw (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788328143036 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Gaelle Bouttier-Guerive 
  • Wydawnictwo Egmont 
  • Ilość stron 20 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Jak rozmawiać z dziećmi o ekologii? Jak uczyć dbania o środowisko? Jak sprawić, żebyśmy to nie my musieli przypominać dzieciom np. O niemarnowaniu wody, ale żeby one same domagały się tego od nas? Polecamy perfekcyjną proekologiczną książkę „Ratujmy Ziemię.

szeroka księga zabaw”. „Ratujmy Ziemię. Duża księga zabaw” dostępnie, językiem dobranym do możliwości i wrażliwości dzieci uświadamia, jak wygląda kondycja naszej planety, jakie są jej zagrożenia.

Największą zaletą publikacji są jednak poręczne organiczne porady, od których książka aż pęka w szwach. Książka inspiruje do lepszego życia nie tylko dzieci, lecz i dorosłych: - przedstawia, jak żyć bardziej naturalnie i dbać o środowisko, - pomaga stwarzać poczucie odpowiedzialności za naszą planetę, - uwrażliwia na los roślin, zwierząt, ludzi, na nasze wspólne dobro.

„Ratujmy Ziemię. Znaczna księga zabaw” to książka edukacyjna, o tematyce naturalnej, która uczy poprzez zabawę. Nie znajdziecie w niej nudnych pogadanek ani suchych wykładów. Książka za to mieści: - 9 gier i zabaw, - quizy, - zgadywanki, - wycinane pionki do gry planszowej.

naturalna frajda gwarantowana! Książka zachwyci dzieci barwnymi obrazkami, od których trudno oderwać wzrok. Kolorowy świat z książki daje nadzieję, że mimo zagrożeń, przyszłość Ziemi rysuje się w kolorowych kolorch.

Książka daje poczucie sprawczości – wszystko jest w naszych rękach. Możemy uratować Ziemię.Książka otrzymała prestiżową Nagrodę Rodziców 2019!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.