Menu

Rok w lesie (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788310127136 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Emilia Dziubak 
  • Wydawnictwo Nasza Księgarnia 
  • Ilość stron 28 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Dziki, wilki, bażanty, niedźwiadek, mrówki, dzięcioł, lisy, borsuk, zaskrońce, żaby, łoś i mnóstwo innych zwierzaków zamieszkuje pewien las. Jak się bawią, a jak odpoczywają? Kto śpi w dzień, a kto w nocy? Kto się z kim lubi? Kto jakie ma przysmaki? Poszukajcie odpowiedzi na kartach tej niezwykłej książki. „Rok w lesie" gromadzi dwanaście rozkładówek z kolejnymi miesiącami jednego roku. Każdy miesiąc to ten sam szczegółowo rozrysowany kadr lasu z mieszkańcami pokazanymi w innych sytuacjach, warunkach pogodowych, w innej porze dnia albo nocy. Dwie uzupełniające rozkładówki zawierają prezentację bohaterów i interaktywną zabawę. „Rok w lesie" można oglądać godzinami. Ta niezwykła książka pobudza wyobraźnię, rozwija spostrzegawczość, zdolność logicznego myślenia, szukania związków przyczynowo-skutkowych, umiejętność opowiadania, a przeważnie zagwarantuje wspaniałą zabawę.
Emilia Dziubak – ukończyła grafikę na Akademii Sztuk spektakularnych w Poznaniu. Debiutowała w 2011 roku autorską książką kucharską dla dzieci pt. „Gratka dla drobnego niejadka", która znalazła się w ścisłym finale konkursu na najbłyskotliwiejsze książki obrazkowe 4th CJ Picture Book Award w Korei. Jej ilustracje ukazują się w takich czasopismach jak „Gaga", „Przekrój", „Wprost" czy „Art & Business". Dwukrotnie otrzymała nominacje w konkursie PTWK najefektowniejsze Książki Roku. Laureatka Nagrody Literackiej m.st. Warszawy w 2014 roku za książkę „Proszę mnie przytulić". Dla „Naszej Księgarni" zilustrowała w dodatku „A ja nie chcę być księżniczką" i „Klasycy dzieciom".

ISBN: 9788310127136
Kod paskowy: 9788310127136
Autorzy: Dziubak Emilia
Wydanie: 1
Rok wydania: 2015
Kod wydawcy: 20409
Miejscowość: Warszawa
liczba stron: 28
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.1
Format: 23.0x31.0cm
Głębokość (mm): 20
Waga: 0.735
Języki: polski
Wiek: 3-4 lata, 5-7 lat
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.