Menu

Rzekła rzepa rzepakowi TW GREG (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375177114 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Pisarski Roman 
  • Wydawnictwo GREG 
  • Ilość stron 96 
  • Rok wydania 2016 

Opisukazujemy wesoły wierszowany podręcznik gramatyczny znanego autora Romana Pisarskiego, w którym w postaci dowcipnych i zaskakujących wierszy przedstawione zostały zawiłości gramatyki i ortografii polskiej.

Każdy wiersz to zabawna historyjka, poświęcona solidnej regule czy zagadnieniu. Książka bawi, uczy i zaciekawia, rozwijając zainteresowanie językiem polskim. Pełna jest barwnych ilustracji, ściśle współbrzmiących z tekstami utworów. Zapraszamy do lektury!

piękna, trwała twarda oprawa powoduje, iż książka jest znakomita na podarek i może stanowić prawdziwą ozdobę domowego księgozbioru.

recenzje

Książka skierowana jest najczęściej do dzieci w wieku 7 – 10 lat, równocześnie tych które dopiero uczą się zasad ortografii i gramatyki, tych które mają problem z ich opanowaniem jak i tych, które np. Potrzebują sobie coś przypomnieć i nie chcą w tym celu przetrząsać kilku przeróżnych książek. Tutaj wszystko jest bowiem jasne, dostępne i co jednakowo ważne w jednym miejscu. Poza tym wierszykom towarzyszą kolorowe ilustracje stanowiące na dodatek zachętę do ich przeczytania.

http://testowanieartdzieciece.blogspot.com

Byłam zaskoczona, że wszystkie te zagadnienia można opisać w tak zgrabny i zwięzły sposób. I wcale nie uważam, by po przeczytaniu tego wszystkiego czegoś mi brakowało (...) Książka ta, poza wartościową i ciekawą wiedzą, ma także atrakcyjne wydanie. To kolejna pozycja z serii Kolorowej Klasyki wydawnictwa Greg. Lubię ten proces, uważam, że jest bardzo fajny. Książki te są nieznaczne, funkcjonalne i spektakularnie wydane. Ilustracje są kolorowe, wesołe i atrakcyjne. Treść wartościowa i zabawna.

ksiazeczki-synka-i-coreczki.blogspot.comAutorzy: Roman Pisarski
EAN: 9788375177114
Format: 170 x 245 mm
liczba stron: 96
ISBN: 978-83-7517-711-4
Oprawa: twarda
Rok wydania: 2017
Wydawnictwo: Greg

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.