Menu

Słownik angielsko-polski. Odkrywanie świata - Wysyłka od 3,99 - porównuj ceny z wysyłką - Szczęśliwego Nowego Roku (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788327423740 
  • Oprawa twarda 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Olesiejuk 
  • Ilość stron 46 
  • Rok wydania 2014 

Opis

Słownik angielsko-polski Ponad 1300 haseł i 850 kolorowych ilustracji Ten obrazkowy słownik angielsko-polski pozwala młodemu czytelnikowi w ciekawy i błogi sposób poznać świeże angielskie słowa, które przydadzą mu się w rutynowych rozmówkach. Zabawne kolorowe obrazki towarzyszące prostym definicjom i przykładom zastosowania słów będą się dzieciom podobać, a jednocześnie pomogą im lepiej zapamiętać słowa. Mamy nadzieję, że słownik przyciągnie ich uwagę i rozbudzi w nich chęć czytania, a także chęć do rozwijania umiejętności językowych. Po tę książeczkę można sięgać wielokrotnie i poprawnie się bawić. Ta bogato ilustrowana linia bez dwóch zdań zachwyci młodych czytelników. Ciekawie opracowane dane, ciekawostki i fascynujące fakty przybliżą niemało zagadnień dotyczących otaczającego nas świata. Czytaj i odkrywaj kolejne tajemnice. W serii "Odkrywanie świata": Owady i pająki, Koty i kocięta, Świat dinozaurów, Psy i szczenięta, Zwierzęta zagrożone wyginięciem, Mój pierwszy atlas, Konie i kuce, Ludzkie ciało, Rekiny, Ziemia, Młode zwierzęta, Zwierzęta hodowlana, Kosmos, Wieloryby, Rekordy sportowe, Leksykon zwierząt, samochody, Rekordziści wśród zwierząt, samoloty bojowe, Piraci i rabusie, Siedem cudów świata, Węże, Wikingowie, Wulkany i trzęsienia Ziemi, obszerne budowle i pojazdy, Huragany i tornada, Odkrycia i Wynalazki, Opowieści biblijne: Nowy Testament, Opowieści biblijne: Stary Testament.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.