Menu

Sopel bramkostrzelny, czyli najdroższy transfer w historii piłki nożnej (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381432559 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Ewa Nowak 
  • Wydawnictwo Czarna Owca 
  • Ilość stron 120 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Mieszko, Marcelina i Franek - czy raczej Anakin, Omega i Czternasty - powracają! Zespół tajnych szpiegów operacyjnych mierzy się z nowymi wyzwaniami. Tym razem śledztwo prowadzi ich do klubu piłkarskiego, w okolice króla strzelców - Adama Soplińskiego.

Wyposażeni w progresywne gadżety, a także własną inteligencję muszą odkryć, kto stoi za nieudanymi transferami oraz nagłymi kontuzjami zawodników. Podczas śledztwa każdy jest podejrzany… Odkryj inne przygody młodych bohaterów w pozostałych książkach z kolekcji Akademia Szpiegów - Noga w szufladzie i Najdroższy banan świata, czyli kto wykradł grę z komputera.

Książki Ewy Nowak, doświadczonej autorki felietonów, opowiadań i powieści dla dzieci i młodzieży, zapewnią nieprzeciętną zabawę młodszym (i nie tylko) czytelnikom. Jej twórczość bawi, uczy, a także podpowiada, jak radzić sobie z problemami.

Porusza wartości takie jak przyjaźń, miłość, uczciwość i szacunek, doświadczanie dobrych i złych chwil i pokonywanie własnych słabości. Z humorem i celnie opisuje rzeczywistość, dotykając uniwersalnych kwestii.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.