Menu

Strach ma wielkie oczy Książka która dodaje odwagi (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788379719075 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Magdalena Młodnicka 
  • Wydawnictwo Jedność 
  • Ilość stron 40 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Wszyscy znamy powiedzenie "strach ma obszerne oczy". Ta książka w dostępny i pełen humoru sposób dotyka tematu strachu. Przedstawia charakterystyczne sytuacje z życia dzieci, w których odczuwają one lęk. Opisuje je dziecięcym językiem i proponuje sporo ergonomicznych porad. Wszystko po to, by w łatwy sposób "rozbroić strach" i sprawić, aby już dłużej nie miał nad niewiele znaczącym człowiekiem władzy.
Jak się zachować, kiedy ktoś opowiada nam o czymś strasznym? Jak nie wpadać w panikę, gdy czeka nas wizyta u lekarza? Co zrobić, żeby spokojnie zasnąć w ciemnym pokoju? Jak radzić sobie z paraliżującym strachem dopadającym nas podczas szkolnych akademii? Na te pytania odpowiada ta książka, po którą warto sięgnąć, by produktywnie rozwiązywać obfite problemy nieznacznych ludzi!


Książki z linii "obfite problemy śladowych ludzi" przedstawiają ważne tematy dotyczące dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Czynią to w sposób przystępny, rzeczowy i kompetentny. Wszystkie tomiki kolekcji powstają przy udziale wykwalifikowanych pedagogów i psychologów, ich autorami są ludzie, którym bliski jest świat dziecka.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.