Menu

Tajemnica pociągu (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788360963791 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Martin Widmark 
  • Wydawnictwo Zakamarki 
  • Ilość stron 92 
  • Rok wydania 2010 

Opis

W wagonie bagażowym przewożona jest znaczna suma pieniędzy. Transport nadzoruje komisarz policji. Tym samym pociągiem jadą Lasse i Maja. Nagle pociąg gwałtownie się zatrzymuje. Ktoś pociągnął za hamulec bezpieczeństwa! ale to nie wszystko – zniknął worek z pieniędzmi! Na szczęście Lasse i Maja poczynili już pewne obserwacje

Kolejne tytuły kolekcji Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai od kilku lat wybierane są książką roku poprzez szwedzkie Jury Dziecięce, czyli niemal 50 000 głosujących dzieci, a tym samym nie schodzą w Szwecji z list bestsellerów.

Akcja książek rozgrywa się w niewiele znaczącym szwedzkim miasteczku Valleby i jego okolicach. Główni bohaterowie, Lasse i Maja, chodzą do tej samej klasy i wspólnie prowadzą niewielkie biuro detektywistyczne.

Książki doskonale nadają się dla dzieci, które właśnie zaczynają samodzielnie czytać – duża czcionka, obfita ilość typowych czarno-białych ilustracji, trzymająca w napięciu akcja, a wszystko w formacie prawdziwej powieści. Co wcale nie znaczy, iż po książki o Lassem i Mai nie sięgają w dodatku bardziej wprawni czytelnicy!

Podtytuł: Biuro detektywistyczne Lassego i Mai
Tytuł oryginału: Tagmysteriet
kolekcja procesu: BIURO DETEKTYWISTYCZNE LASSEGO I MAI
ISBN: 9788360963791
Kod paskowy: 9788360963791
Autorzy: Widmark Martin, Willis Helena
Tłumaczenie: Gawryluk Barbara
Rok wydania: 2016
Kod wydawcy: 30969
Miejscowość: Poznań
ilość stron: 92
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.1
Format: 15.0x22.0cm
Głębokość (mm): 10
Język oryginału: szwedzki
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.