Menu

Tajemnica starej cerkwi - Wysyłka od 3,99 - porównuj ceny z wysyłką (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788379710447 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Gierała Zenon 
  • Wydawnictwo JEDNOŚĆ 
  • Ilość stron 288 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Jeśli znacie Przygody Tomka Sawyera autorstwa marka Twaina, książka Zenona Gierały Tajemnica starej cerkwi bez wątpienia Wam się spodoba. Rewelacyjnie podpatrzony bądź przypomniany chłopięcy świat, żywe i dobrze skonstruowane postaci, z którymi prosto się zidentyfikować, umiejętnie tkana aura tajemnicy, pełne młodzieńczej zaciętości poczynania bohatera skoncentrowane na tym, jak uniknąć prac w polu czy pójścia do szkoły, osadzone pozostały w realiach drobnej wsi w latach 50. XX wieku.
Z jednej strony można powiedzieć, iż to zapomniany już świat, z drugiej jednak doświadczenia głównego bohatera wydają się jak najszczególniej współczesne, wręcz uniwersalne. Kto z nas nie wyrywał się z domu do wyraźnie ciekawszych zajęć niżeli wypełnianie obowiązków narzuconych poprzez rodzinę? Kto nie miał ochoty pójść na wagary? Kogo nie fascynowało odkrywanie tajemnicy? Kto z nas jako dziecko nie lubił się bać opowieści? Wszystko to jednak nie znaczy, iż bohater powieści jest jedynie „skaraniem boskim", jak mawiała jego babcia; to rezolutny chłopiec o prawidłowym sercu, wrażliwy na innych ludzi i na sprawy większe niżeli ludzkie.

ISBN: 9788379710447
Kod paskowy: 9788379710447
Autorzy: Gierała Zenon
Kod wydawcy: 22074
Miejscowość: Kielce
ilość stron: 288
Oprawa: Miękka
Format: 14.5x20.5cm
Głębokość (mm): 25
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.