Menu

Twoja niezwykła podróż. 100 najpiękniejszych miejsc na świecie.. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach! (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788379246267 
  • Oprawa miękka 
  • Wydawnictwo Sine Qua Non 

Opis

Dzięki tej kolorowance poznasz 100 najwspanialszych miejsc na Ziemi wybranych przez ekspertów Lonely Planet - znanych z najkorzystniejszych przewodników na świecie.
Od obszernego Kanionu po Alhambrę, od znacznej Rafy Koralowej po Akropolis, przez znaczny Mur Chiński, Tadź Mahal, Sagradę Familię, Wyspy Galapagos, Dolinę Królów, Park Narodowy Yosemite i jeszcze więcej… Wszystkim tym zapierającym dech w piersiach miejscom warto poświęcić kilka chwil. Daj się ponieść wyobraźni i pokoloruj je tak, jak tylko zapragniesz.
Twoja niezwykła podróż to gwarantowany trening kreatywności i skupienia oraz okazja do uwolnienia wewnętrznego zamiłowania do wędrówek, które drzemie w każdym z nas. 100 fantastycznych miejsc czeka… pokoloruj je!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.