Menu

Układ Słoneczny + Droga Mleczna comfort! map laminowana mapa dla dzieci - Dostawa 0 zł

Cechy produktu

  • ISBN 9788380461802 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Expressmap 
  • Rok wydania 2016 

Opis

ExpressMap pokazuje nową serię edukacyjnych, bogato ilustrowanych map dla dzieci. Wielkoformatowa, ośmiosegmentowa mapa o wymiarach 95x67 cm prosto i wygodnie składa się do funkcjonalnego formatu. To rozwiązanie, które genialnie stanie na wysokości zadania nie tylko w dziecięcym pokoju, lecz także w podróży. Dzięki dwustronnej laminacji publikacja jest wyjątkowo trwała i wytrzymała na wilgoć. Trudno ją zepsuć, zniszczyć, zalać, a większość zabrudzeń daje się usunąć. To nie wszystko: na mapie można rysować albo pisać markerem, a niepotrzebne już notatki ścierać. Te mocne strony doceni każdy rodzic.
ExpressMap prezentuje nową linię edukacyjnych, bogato ilustrowanych map dla dzieci. Wielkoformatowa, ośmiosegmentowa mapa o wymiarach 95x67 cm prosto i komfortowo składa się do użytecznego formatu. To rozwiązanie, które nadzwyczajnie sprawdzi się nie tylko w dziecięcym pokoju, lecz także w podróży. Dzięki dwustronnej laminacji publikacja jest istotnie trwała i odporna na wilgoć. Trudno ją zepsuć, zniszczyć, zalać, a większość zabrudzeń daje się zlikwidować. To nie wszystko: na mapie można rysować albo pisać markerem, a niepotrzebne już notatki ścierać. Te mocne strony doceni każdy rodzic.Układ Słoneczny + Droga Mleczna. Mapy dla dzieci to przydatna i szczególnie ciekawa publikacja pokazująca planety, księżyce, planetoidy, komety, meteoroidy, a także kilkadziesiąt najsłynniejszych statków kosmicznych: rakiet, wahadłowców, sond i sztucznych satelitów. Mapa mieści tabelę, w której znajdują się dane o Słońcu, wszelkich planetach Układu Słonecznego oraz jedynym satelicie Ziemi – Księżycu. Omówienie planet obejmuje m.in. Informacje o ich masie, powierzchni, temperaturze, odległości od Słońca, czasie, w jakim obracają się wokół niego oraz dookoła własnej osi, a także liczbie naturalnych satelitów. Publikacja demonstruje historię ewolucji i eksploracji Układu Słonecznego w sposób niebanalny, a równocześnie – dzięki komiksowym, humorystycznym rysunkom – ciekawy i lekki. To świetna sugestia dla młodego astronoma, która w zasadniczy sposób poszerzy horyzonty wiedzy o najbliższej nam części Wszechświata. Dodatkiem znajdującym się na odwrocie mapy Układu Słonecznego jest mapa Drogi Mlecznej, zawierająca ponad 200 barwnych ilustracji, które umożliwią czytelnikom poznanie gwiazd, planet, a także zjawisk astronomicznych zachodzących w naszej galaktyce. To znakomita propozycja dla starszych dzieci, ponieważ obejmuje szereg bardziej złożonych zagadnień z zakresu astronomii, zawierających elementy fizyki i chemii.

kolekcja cyklu: COMFORT! MAP
ISBN: 9788380461802
Kod paskowy: 978838046180217
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 30201
Miejscowość: Warszawa
ilość stron: 2
Oprawa: Plastikowa
PKWiU: 55.11.16.0
Format: 23.9x34.3
Głębokość (mm): 2
Waga: 0.2
Języki: polski
Grupa towarowa: Mapa

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.