Menu

Urodziny lamy Lenki [Filak Patrycja] (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788394983703 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Filak Patrycja 
  • Wydawnictwo Tuli Mama Tuli Tata 
  • Ilość stron 24 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Piesek Janek, Kotka Zuzia i Byczek Franek wspólnie świętują urodziny Lamy Lenki. Spotykają? ich przeróżne przygody, które niejednokrotnie przytrafiają się dzieciom w tym wieku. Przeżywają zróżnicowane emocje: radość, smutek, strach i uczą się, jak sobie z nimi radzić.
Poznajcie lamę, która od rana się cieszy bo właśnie dziś obchodzi urodziny. Mimo iż za oknem pada deszcz to prawidłowy humor nie opuszcza tytułowej bohaterki, która marzyposiadać na swych urodzinach balony! Oczyma wyobraźni widzi je jak uroczo unoszą się do góry. Wraz ze swymi kolegami: psem, byczkiem i kotką rusza w drogę żeby spełnić marzenie. Odtąd inicjuje się pełna emocji podróż, bo Lenką targają smutek, płacz, radość, szczęście, rozczarowanie.
Czy lamie uda się osiągnąć wymarzony cel? Czy balony pojawią się na jej urodzinach? niezbędnie przekonajcie się sami! szczególnie interesującym zabiegiem wykorzystanym poprzez autorkę jest „podsumowanie" emocji jakie każdy z bohaterów doznał w tej książce. Jasno i prosto każde kolejne zwierzątko mówi o tym co czuło w czasie tej przygody, jak się wtedy zachowywało i co mu pomogło oswoić emocje.
Najważniejsze bowiem jest to „że gdy jest mi smutno, mogę o tym głośno powiedzieć i mocno się do kogoś przytulić!"

ISBN: 9788394983703
Kod paskowy: 9788394983703
Autorzy: Filak Patrycja
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 62989
ilość stron: 24
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.10
Format: 22.5x22.0cm
Głębokość (mm): 7
Waga: 0.3
Języki: polski
Wiek: 3-4 lata
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.