Menu

W świetlistej mgle (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380971448 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Mary Higgins-Clark|Burke S Alafair 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Prószyński i S-Ka 
  • Ilość stron 304 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Druga powieść z kolekcji W cieniu podejrzenia
Mimo zrozumiałej u obu stron tremy przed ważnym życiowym krokiem, Amanda Pierce nie może się doczekać momentu, gdy w wykwintnej scenerii kompleksu hotelowego Grand Victoria na Florydzie poślubi swego ukochanego od czasu studiów, prawnika Jeffa Huntera. Do ślubu jednak nie dochodzi, bo panna młoda znika bez śladu tuż po swoim wieczorze panieńskim. Pojawiają się różnorodne domysły, a plotkarskie media sugerują, iż po prostu stchórzyła i nazywają ją „zbiegłą narzeczoną".
Po pięciu latach matka Amandy Sandra Pierce prosi producentkę telewizyjną Laurie Moran, by zajęła się nierozwiązaną, odłożoną do archiwum sprawą jej córki. Laurie w swoim programie „W cieniu podejrzenia" bada tego rodzaju przypadki z przeszłości; czasami udaje jej się znaleźć wyjaśnienie, a nawet wskazać winnych. Zgadza się spełnić prośbę Sandry. Zaprasza do Grand Victoria wszelkich uczestników niedoszłego ślubu sprzed lat. W miarę rozwoju dziennikarskiego śledztwa coraz lepiej rozumie stosunki panujące w rodzinie Pierce’ów, poznaje coraz więcej faktów z wcześniejszego życia narzeczonych i ich przyjaciół... Jednak wcale nie czuje się bliższa rozwiązania zagadki.
Wybuchowa mieszanka dramatu rodzinnego, tajemnicy, rywalizacji, pieniędzy i oszustwa... Współpraca Clark, mistrzyni łączenia suspensu z przekonującym obrazem więzi, również romantycznych, między bohaterami, i Burke, z właściwym jej ostrzejszym podejściem do uprawianego gatunku, zaowocowała zgrabnie skrojonym kryminałem z wiarygodnymi postaciami podejrzanych, zręcznie wplecionymi fałszywymi wątkami, egzotyczną scenerią i gładką narracją. Dla tych, którzy lubią uciec w świat prawidłowej powieści kryminalnej to wyśmienita gorąca lektura na zimny wieczór.
„Richmond Times Dispatch"
spektakularna kontynuacja... Pisarskie talenty Clark i Burke łączą się wspaniale, jak rum z colą. W obu przypadkach ma się ochotę na następną porcję.
„Publishers Weekly"
Mary Higgins Clark – nazywana Królową Suspensu – jest najlepiej sprzedającą się autorką tego gatunku powieści w USA. Jedynie tam wydrukowano ponad 45 milionów jej książek. Powieści Clark są międzynarodowymi bestsellerami.
Alafair S. Burke (ur. 1969) – amerykańska pisarka, autorka powieści kryminalnych. Ukończyła Reed College, a następnie Stanford Law School na Stanford University. Pracowała jako prokurator, specjalizowała się w sprawach dotyczących przemocy domowej, była także łącznikiem z policją. Obecnie mieszka w Nowym Jorku.

Tytuł oryginału: All Dressed in white
ISBN: 9788380971448
Kod paskowy: 9788380971448
Autorzy: Higgins Clar Mary, Burke Alafair
Wydanie: 1
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 31155
Miejscowość: Warszawa
ilość stron: 304
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.1
Format: 14.0x20.5cm
Głębokość (mm): 19
Waga: 0.285
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.