Menu

Wesołe rymowanki na wieczory i poranki - dominika tomaszek-semik

Cechy produktu

  • ISBN 9788381196895 

Opis

Zbiór wierszowanych bajeczek o zwierzątkach i świecie przyrody. Magiczny świat bajek, gdzie wszystko jest realne. Gdzie zwierzęta i rośliny nie tylko mówią ludzkim głosem, ale bawią się organizują konkursy, imprezy…Pouczające teksty, które niejednemu dorosłemu przypomną o przywarach i błędach, które popełnia, a najmłodszych przed nimi ustrzeże… W zaczarowanym świecie poznajemy niesforną kurkę, przychylną osę, która ubolewa nad odrzuceniem, towarzyskiego szczurka, dwie sosny o odmiennych charakterach, zarozumiałą różyczkę, ślimaka, który koniecznie chce uciec z domu i sporo innych niebanalnych postaci.Autorka porusza temat miłości, chęci bycia najładniejszym, zarozumiałości czy sprytu i przebiegłości.

Zwierzątka znajdują się w rozmaitych życiowych sytuacjach pokazujących ich wady i konsekwencje ich nowoczesnania.Mądre i pouczające teksty dopełniają ładne ilustracje.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.