Menu

WIELKA KSIĘGA WARTOŚCI OPOWIADANIA O SZCZEROŚCI TOLERANCJI I INNYCH WAŻNYCH SPRAWACH (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788310133434 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Teresa Blanch, Anna Gasol, Valenti Gubianas, Mart 
  • Wydawnictwo Nasza Księgarnia 
  • Ilość stron 144 
  • Rok wydania 2018 

Opis

„duża księga wartości" to szesnaście niezwykłych opowieści, dzięki którym nauczymy się stawiać czoła nieprzystępnym sytuacjom i szukać ich rozwiązania. Dowiemy się, na czym polegają tolerancja, uprzejmość, solidarność, szczerość oraz empatia i jakie posiadają znaczenie w życiu każdego człowieka. Odkryjemy też, jak ważne jest akceptowanie siebie.
To książka, którą można czytać bez końca. To książka, która uczy nas zrozumienia i empatii. To książka, która przedstawia, jak żyć.
efektownie zilustrowana „znaczna księga wartości" pomoże dodatkowo dorosłym, którzy chcieliby w dostępny sposób opowiedzieć dzieciom, czym kierować się w życiu.
Teresa Blanch – studiowała dziennikarstwo i edytorstwo. Uzyskała stypendium niemieckiego rządu, które umożliwiło jej pracę w Międzynarodowej Bibliotece Młodzieżowej w Monachium. Aktualnie współpracuje z hiszpańskimi wydawnictwami i pisuje do europejskich magazynów specjalizujących się w literaturze dziecięcej.
Anna Gasol – jako dziewczynka uwielbiała słuchać historii opowiadanych poprzez babkę i czytać książki przygodowe. Studiowała angielski, filologię niemiecką, bibliotekoznawstwo. Pracowała jako nauczycielka oraz w bibliotece. Współpracuje z wieloma hiszpańskimi wydawcami, jest autorką licznych publikacji książkowych i prasowych dla dzieci, a także tłumaczką.
Valentí Gubianas – ilustrowaniem zajął się jeszcze podczas studiów na uczelni artystycznej. Jego pierwsza książka ukazała się w 1995 roku i od tego czasu pracował dla licznych hiszpańskich wydawców. Ilustracje Valentíego Gubianasa zostały zaprezentowane na wystawie Archiginnasio w trakcie Targow Książki Dziecięcej w Bolonii 2017 roku.

Podtytuł: Opowiadania o szczerości, tolerancji i innych ważnych sprawach
Tytuł oryginału: El libro de los valores
ISBN: 9788310133434
Kod paskowy: 9788310133434
Autorzy: Blanch Teresa, Gasol Anna
Tłumaczenie: Szafrańska-Brandt Marta
Wydanie: 1
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 20409
Miejscowość: Warszawa
liczba stron: 144
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.1
Format: 20.0x27.0cm
Głębokość (mm): 20
Waga: 0.6
Języki: polski
Wiek: 5-7 lat
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.