Menu

Wiersze sercem pisane (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788372776563 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Astrum 
  • Ilość stron 106 
  • Rok wydania 2017 

Opis

To, iż istnieje mnóstwo definicji poezji świetnie wiedzą współautorzy antologii poetów współczesnych WIERSZE SERCEM PISANE. EDYCJA 3 wydawanej przez Wydawnictwa Astrum.
kolekcja ta promuje autorów, którzy swoją wrażliwość przekuwają w strofy. Jak w każdej antologii mamy tu do czynienia nie z jedną wrażliwością, lecz z jej wielobarwną różnorodnością, ze spontanicznym nadmiarem silnych uczuć.
Emily Dickinson powiedziała, iż jeśli czyta książkę, a jej ciało staje się coraz bardziej gorące, to znaczy, że czyta właśnie poezję. Wrażliwość poety ogrzewa ją bardziej aniżeli ogień w kominku. Dylan Thomas uznał, że poezja jest tym, co sprawia, że chce mu się na przemian śmiać, płakać, radować życiem lub ze smutku umierać. Oznacza to, iż poezja w literaturze jest czymś unikatowym, a skoro tak, to i piszący wiersze są osobami wyjątkowymi są wrażliwi, uczuciowi, inaczej aniżeli zwykli ludzie postrzegają świat i pragną się tym z mani podzielić.
Zapraszam zatem do lektury antologii WIERSZE SERCEM PISANE. EDYCJA 3, gdzie będziecie mogli poznać przepiękne wiersze, wrażliwość, a także osobowość takich autorów jak: Grażyna Gajewska, Kazimierz Kopystyński, Renata Lisik, Kinga Michałowska, Jerzy Mróz, Janusz Muzyczyszyn,Urszula Rędziniak, Pol Say, Barbara Staszczyk, Tamara Mariola Tarasek

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.