Menu

Z muchą świat zwiedzamy i opowiadamy - Marta Galewska-Kustra (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788310132505 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Marta Galewska-Kustra 
  • Wydawnictwo Nasza Księgarnia 
  • Ilość stron 32 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Pamiętacie rezolutną Fefe, która pomagała maluchom ćwiczyć buzię i język, wspierając rozwój ich mowy? Pokochało ją dużo dzieci, a wszystko za sprawą książki „Z muchą na luzie ćwiczymy buzie". Dzisiaj czas na kolejne zabawy z tą popularną bohaterką!
Tym razem spotykamy Fefe na nieplanowanych wakacjach. Przygody, które przeżywa podczas podróży, są nieprzeciętną okazją do rozwijania u dzieci umiejętności opowiadania i ćwiczenia wyobraźni. Czytając wraz z dzieckiem jej wakacyjny dziennik, nie raz się zdziwicie: „Co również ta mucha wymyśliła? Wszystko pokręciła i znów wpakowała się w tarapaty!". Waszym zadaniem będzie wspólnie opisywać przygody muszki i wymyślać sporo nowych, bo ta książka to nie zwykła pomoc w nauce opowiadania, tylko pełna humoru historia, która rozśmieszy Was do łez i zachęci do kreatywności.
„Z muchą świat zwiedzamy i opowiadamy" to szósta po „Wierszykach ćwiczących języki", „Z muchą na luzie ćwiczymy buzie", „Zeszytowym treningu mowy", „Pucio uczy się mówić" oraz „Pucio mówi pierwsze słowa" książka z bestsellerowej serii „Uczę się: mówić, wymawiać, opowiadać".
Dr n. Hum. Marta Galewska-Kustra – logopeda, pedagog dziecięcy, pedagog twórczości. Wciąż krąży między Łodzią i Warszawą. W Łodzi prowadzi gabinet logopedyczny dla dzieci, w Warszawie pracuje jako adiunkt w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej, gdzie zajmuje się motywem rozwijania kreatywności dzieci i młodzieży. Autorka bestsellerowej serii książek wspierających rozwój mowy dziecka, w tym m.in. „Z muchą na luzie ćwiczymy buzie" i „Pucio uczy się mówić". Każdą wolną chwilę poświęca na spisywanie nowych przygód, które dyktuje jej Fefe, oraz wymyślanie, co również nowego wydarzyło się w rodzinie niewiele znaczącego Pucia. Więcej informacji na logopediadladzieci.com.pl oraz na osobistej stronie Autorki na Facebooku.
Joanna Kłos ukończyła grafikę na Akademii Sztuk ładnych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, aby wreszcie zostawić „pracę na etacie" i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swymi psami.

linia cyklu: UCZĘ SIĘ OPOWIADAĆ
ISBN: 9788310132505
Kod paskowy: 9788310132505
Autorzy: Galewska-Kustra Marta
Wydanie: 1
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 20409
Miejscowość: Warszawa
liczba stron: 32
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.1
Format: 24.5x32.5cm
Głębokość (mm): 8
Waga: 0.506
Języki: polski
Wiek: 5-7 lat
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.