Menu

Zabawa w zawody (opr. kartonowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788394550462 
  • Oprawa kartonowa 
  • Autor Zuzanna Szelińska 
  • Wydawnictwo Zuzu Toys 
  • Ilość stron 24 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Zabawa w zawody układaj, koloruj, poznawaj, to wyjątkowa kreatywna książeczka dla niedużych ciekawskich artystów i rewelacyjna zabawa.
Pozwala nie tylko stworzyć postaci, ale poznaćtypowe parametry najpopularniejszych zawodów. Dzięki podziałowi każdej strony na trzy części pozwala na tworzenie coraz to nowych kompilacji.
W książeczce, która ma formę kołonotatnika, znalazły się 24 stron podzielone na trzy części. Na 20 znajdują się gotowe do pokolorowania ilustracje, a 4 pozostawiono puste, żeby można było na nich stworzyć własne projekty. Karty pozostały pomieszane a zadaniem dziecka jest ułożenie prawidłowego obrazka.
Zachowajcie pokolorowaną książeczkę, można się nią bawić w deszczowe wieczory. Dzięki temu, iż ilustracje są pomieszane na każdej stronie znajdziecie dziwną osobę, np. Głowa astronautki jest zestawiona z tułowiem strażka i nogami piłkarza. Odszukiwanie korzystnych sylwetek ludzi do świetna zabawa.
Zabawy artystyczne nie tylko rozbudzają dziecięcą kreatywność,jeszcze ulepszają wydajność manualną i umiejętność koncentracji.
Z tej kolekcji ukazała się dodatkowo książeczka Poznajemy zwierzaki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.