Menu

ZLATANKA I UKOCHANY WUJEK (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788377760246 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Lindenbaum Pija 
  • Wydawnictwo Zakamarki 
  • Ilość stron 36 
  • Rok wydania 2012 

Opis

Zlatanka uwielbia spędzać czas ze swym ukochanym wujkiem. Razem chodzą do kina, na basen i robią dużo fajnych rzeczy. Ale pewnego dnia w kuchni u wujka ktoś siedzi. I wcale nie zamierza sobie pójść, a dodatkowo chce wszystko robić z nimi. Zlatanka jest zazdrosna!

idealne studium dziecięcej zazdrości. Jak podzielić się kimś, kogo kochamy i dotąd mieliśmy na wyłączność? Jak przeważnie Pija Lindenbaum mówi o sprawach ważnych - o uczuciach, z którymi zmaga się każde dziecko.

Pija Lindenbaum jest wnikliwą obserwatorką niearanżowanych przed dorosłych dziecięcych zabaw i dziecięcego sposobu myślenia. A swoje spostrzeżenia potrafi nadzwyczajnie przelać na papier – powstaje oszczędna w słowach, lecz jakże pełna znaczeń opowieść, której drugim głosem są pełne niezwykłych barw i zabawnych szczegółów ilustracje. Nic dziwnego, iż dzieci wynajdują w jej książkach swój świat!

O kolegach i koleżankach Zlatanki z przedszkola przeczytacie w książkach: „Filip i mama, która zapomniała", „Igor i lalki", „Nusia i wilki", „Nusia i baranie łby", „Nusia i bracia łosie" i „Nusia się chowa".

Tytuł oryginału: Lill-Zlatan och morbror raring
ISBN: 9788377760246
Kod paskowy: 9788377760246
Autorzy: Lindenbaum Pija
Redakcja: Agnieszka Stróżyk
Tłumaczenie: Skalska Katarzyna
Wydanie: 1
Rok wydania: 2012
Kod wydawcy: 30969
Miejscowość: Poznań
ilość stron: 36
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.1
Format: 22.0x26.5cm
Głębokość (mm): 10
Waga: 0.35
Język oryginału: szwedzki
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.